Startliste - Forus Travbane - 04.08.2021
Løp: 1 SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 18:45)
SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-14-årige høyest 650.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Iasi |
Emil Oftedal |
314.820 |
1.14,7v
|
1.15,1a
|
2040 |
2 |
Kissmymuscles |
Rune Wiig |
338.500 |
1.15,2v
|
1.12,6a
|
2040 |
3 |
Uni Lest |
Dag-Sveinung Dalen |
363.205 |
1.15,0v
|
1.13,2a
|
2040 |
4 |
Gigolo N.L. |
Kenneth Handeland |
404.265 |
1.15,3v
|
1.13,1a
|
2040 |
5 |
Mr. Malando |
Bjørn Steine |
417.500 |
1.15,4v
|
1.14,3a
|
2040 |
6 |
Gianluca B.R. |
Eirik Høitomt |
441.180 |
1.13,8v
|
1.12,6a
|
2040 |
7 |
Expo B.R. |
Mette H. Mæland |
506.000 |
1.13,6v
|
1.12,5a
|
2040 |
8 |
Highland Breeze |
Geir Mikkelsen |
607.428 |
1.17,2v
|
1.12,7a
|
Løp: 2 DELINGSLØP (ca. kl. 19:05)
DELINGSLØP For 3-15-årige 122.001 - 375.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 185.001 kr., 40 m. ved 285.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Ved innmeldingsfristens utløp fordeles hestene i x-antall løp. Etteranmeldinger tillates ikke, men strykningsgebyr fjernes for de som måtte ønske å ta sin hest bort på starterklæring.
|
Kaldblods Volte |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Kolnes Brage |
Rune Wiig |
134.000 |
1.27,7v
|
1.29,6a
|
2040 |
2 |
Kleppe Jesper |
Eirik Høitomt |
130.000 |
1.27,9v
|
1.32,0a
|
2040 |
3 |
Verdals Tyren |
Jørn Bjaanes |
164.500 |
1.28,8v
|
1.28,1a
|
2040 |
4 |
Hardhaus |
Geir Mikkelsen |
126.000 |
1.29,1v
|
|
2040 |
5 |
Victoria R. |
Geir Gudmestad |
182.340 |
1.27,8v
|
1.26,5a
|
2060 |
6 |
Honannas Trolljeger |
Tom Erga |
272.500 |
1.26,9v
|
1.25,9a
|
2060 |
7 |
G. Sola |
Ole Gaute Gudmestad |
263.000 |
1.26,4v
|
1.26,6a
|
2060 |
8 |
Flyteld |
Torstein Gudmestad |
281.000 |
1.27,5v
|
1.26,5a
|
2060 |
9 |
Himalaya |
Elli Ommundsen |
253.000 |
1.26,6v
|
1.26,7a
|
2060 |
10 |
Kleppe Vesten |
Atle Erga |
274.500 |
1.25,9v
|
1.26,1a
|
2060 |
11 |
Karmøy Frøya |
Dag-Sveinung Dalen |
224.500 |
1.26,6v
|
1.26,8a
|
2060 |
12 |
Rymix |
Bjørn Steine |
232.500 |
1.27,1v
|
1.26,6a
|
Løp: 3 JÆREN HINGST HOPPESERIE (ca. kl. 19:30)
JÆREN HINGST HOPPESERIE For 3-14-årige hopper høyest 600.000 kr. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 225.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Gavepremie til seirende hests eier, kusk og oppasser.
Finale kjøres onsdag 29. september på Forus Travbane
|
Varmblods Volte |
V5-1 V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Go Chrome |
Thomas Sverre Karlsen |
52.000 |
1.18,0v
|
1.17,3a
|
1600 |
2 |
Lucky Queen |
Jørn Bjaanes |
61.000 |
1.18,0v
|
1.17,7a
|
1600 |
3 |
Princess T. |
Geir Mikkelsen |
63.500 |
1.17,2v
|
1.15,5a
|
1600 |
4 |
Meilleure Experience |
Tom Erga |
68.500 |
1.18,2v
|
1.15,0a
|
1620 |
5 |
Charming Boom Bay |
Atle Erga |
193.179 |
1.16,5v
|
1.14,9a
|
1620 |
6 |
Miss Samara |
Rune Wiig |
78.000 |
1.18,3v
|
1.16,6a
|
1620 |
7 |
Daily News |
Dag-Sveinung Dalen |
218.000 |
1.16,1v
|
1.14,2a
|
1620 |
8 |
Maksi Queen |
Eirik Høitomt |
185.000 |
1.16,0v
|
1.14,3a
|
1640 |
9 |
Happy Dragon |
Bjørn Steine |
558.050 |
1.13,6v
|
1.13,1a
|
Løp: 4 DELINGSLØP (ca. kl. 19:55)
DELINGSLØP For 3-15-årige 45.001 - 122.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 47.001 kr., 40 m. ved 77.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Ved innmeldingsfristens utløp fordeles hestene i x-antall løp. Etteranmeldinger tillates ikke, men strykningsgebyr fjernes for de som måtte ønske å ta sin hest bort på starterklæring.
|
Kaldblods Volte |
V5-2 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Lykkje Tutta |
Tom Erga |
45.500 |
1.32,6v
|
1.30,2a
|
2040 |
2 |
Grude Sussi |
Rune Wiig |
46.000 |
1.30,7v
|
1.30,1a
|
2040 |
3 |
Lykkje Tiril |
Magnar Støtland |
47.000 |
1.30,7v
|
1.31,7a
|
2060 |
4 |
Svenn Ø.K. |
Atle Erga |
53.500 |
1.31,8v
|
1.29,6a
|
2060 |
5 |
G. Tore |
Ole Gaute Gudmestad |
57.000 |
1.30,4v
|
|
2060 |
6 |
Karmøy Mars |
Dag-Sveinung Dalen |
67.500 |
1.30,6v
|
1.28,9a
|
2060 |
7 |
Langlands Spika |
Bjørn Steine |
61.495 |
1.30,4v
|
|
2080 |
8 |
Rymodin |
Eirik Høitomt |
101.000 |
1.29,6v
|
1.28,9a
|
2080 |
9 |
Tysvær Sara |
Tord R. Salte |
84.500 |
1.30,1v
|
1.29,4a
|
2080 |
10 |
Åse Tom |
Jørn Bjaanes |
86.000 |
1.29,8v
|
1.29,3a
|
2080 |
11 |
Smygens Lille Siss |
Geir Mikkelsen |
121.000 |
1.29,0v
|
1.29,5a
|
Løp: 5 SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 20:15)
SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-14-årige høyest 115.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V5-3 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Daddys Cool |
Ronny Lauritsen |
29.500 |
1.19,7v
|
1.16,3a
|
2040 |
2 |
Anita Sensation |
Dag-Sveinung Dalen |
45.000 |
1.18,2v
|
1.17,9a
|
2040 |
3 |
Happy Charming |
Frode Espeland |
50.000 |
1.18,1v
|
1.18,2a
|
2040 |
4 |
Kendrick B.R. |
Rune Wiig |
50.000 |
|
1.16,9a
|
2040 |
5 |
Sahara Breeze |
Geir Mikkelsen |
63.500 |
1.18,5v
|
1.16,8a
|
2040 |
6 |
Chaperon Rouge |
Eirik Høitomt |
68.179 |
1.17,2v
|
1.15,4a
|
2040 |
7 |
Come Victory |
Jørn Bjaanes |
81.500 |
1.15,2v
|
1.15,6a
|
2040 |
8 |
Quick Lunch |
Kenneth Handeland |
90.000 |
1.16,6v
|
1.13,5a
|
2040 |
9 |
Prado |
Gunleif Tollefsen |
73.500 |
1.17,1v
|
1.16,8a
|
2040 |
10 |
Lucky Strongman |
Einar Nedrebø |
76.500 |
1.18,1v
|
1.16,7a
|
2040 |
11 |
Gigant Stephen |
Bjørn Steine |
109.000 |
1.16,1v
|
1.16,3a
|
2040 |
12 |
Thai Cercei |
Thomas Sverre Karlsen |
110.759 |
1.17,1v
|
1.16,4a
|
Løp: 6 DELINGSLØP (ca. kl. 20:35)
DELINGSLØP For 3-15-årige minst 375.001 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 600.001 kr., 40 m. ved 1.200.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Ved innmeldingsfristens utløp fordeles hestene i x-antall løp. Etteranmeldinger tillates ikke, men strykningsgebyr fjernes for de som måtte ønske å ta sin hest bort på starterklæring.
|
Kaldblods Volte |
V5-4 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Åspe Mix |
Åsbjørn Skjæveland |
591.500 |
1.25,1v
|
1.24,5a
|
2040 |
2 |
Godtepåsen |
Dag-Sveinung Dalen |
450.000 |
1.25,1v
|
1.24,0a
|
2040 |
3 |
Flytin |
Torstein Gudmestad |
459.500 |
1.25,3v
|
1.23,9a
|
2040 |
4 |
Åse Elden |
Rune Wiig |
417.750 |
1.25,8v
|
1.24,9a
|
2060 |
5 |
Neslands Faksen |
Geir Mikkelsen |
727.692 |
1.24,2v
|
1.23,8a
|
2060 |
6 |
B.B. Terje T. |
Geir Gudmestad |
1.164.261 |
1.23,1v
|
1.23,8a
|
2060 |
7 |
Bacchus Ø.K. |
Kenneth Handeland |
1.054.500 |
1.24,0v
|
1.23,7a
|
2060 |
8 |
Tangen Trygg |
Eirik Høitomt |
1.077.070 |
1.24,6v
|
1.22,4a
|
2060 |
9 |
Professor Ø.K. |
Kjetil Djøseland |
904.140 |
1.24,2v
|
1.22,9a
|
2080 |
10 |
G. Jerken |
Ole Gaute Gudmestad |
1.874.260 |
1.22,6v
|
1.20,2a
|
Løp: 7 (ca. kl. 20:55)
For 3-15-årige høyest 45.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Årdals Kari |
Tom Erga |
23.500 |
1.33,6v
|
|
2040 |
2 |
Lykkje Tobias |
Kjetil Djøseland |
16.500 |
1.34,2v
|
|
2060 |
3 |
Stas Mai |
Magnar Støtland |
39.500 |
1.32,5v
|
1.33,7a
|
2060 |
4 |
Idu Nor |
Atle Erga |
40.000 |
1.31,0v
|
1.30,2a
|
2060 |
5 |
Madla Seira |
Bjørn Steine |
32.000 |
1.33,0v
|
1.32,0a
|
2060 |
6 |
Myrviks Pjokken |
Emil Oftedal |
36.591 |
1.32,6v
|
1.34,4a
|
2060 |
7 |
Fjeldstad Frøkna |
Trond Helge Torgersen |
37.000 |
1.31,7v
|
1.30,0a
|
2060 |
8 |
Komnes Huldra |
Dag-Sveinung Dalen |
30.500 |
1.32,8v
|
|
2060 |
9 |
Fandens Khaleesi |
Geir Gudmestad |
27.000 |
1.32,2v
|
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:30)
Mønstringsløp 2-årige. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Royal Power |
Rune Wiig |
0 |
|
|
2060 |
2 |
Skeie Blesen |
Maylen Lode |
0 |
|
|
2060 |
3 |
Eirik Af Sola |
Kjetil Djøseland |
0 |
|
|
2060 |
4 |
Prinsen Af Sola |
Tobias Lea Djøseland |
0 |
|
|
2060 |
5 |
Ros Hellina |
Emil Oftedal |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:40)
Prøveløp alle 2-15-årige. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Maxmaharajah |
Kenneth Handeland |
0 |
|
|
2040 |
2 |
Capitano S.L. |
Rune Wiig |
69.000 |
1.17,8v
|
1.16,6a
|
2060 |
3 |
Grude Ulla |
Andre Rosseland Salte |
0 |
|
|
2060 |
4 |
Sistemann Ø.K. |
Thomas Sverre Karlsen |
0 |
|
|
2060 |
5 |
Valle Birken |
Tobias Lea Djøseland |
0 |
|
|
2060 |
6 |
Spik Borken |
Kjetil Djøseland |
0 |
|
|
2060 |
7 |
Lyngens Ramona |
Geir Gudmestad |
38.000 |
1.31,2v
|
1.32,4a
|
Sist oppdatert: 29.07.2021 - 11:58
|