Startliste - Forus Travbane - 27.10.2020
Løp: 1 (ca. kl. 18:55)
For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 700.001 kr., 40 m. ved 2.500.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Nyland |
Jørn Bjaanes |
1.277.000 |
1.23,2v
|
1.20,5a
|
2040 |
2 |
Moe Tjalve |
Pål Buer |
1.038.454 |
1.23,8v
|
1.23,3a
|
2040 |
3 |
G. Jerken |
Ole Gaute Gudmestad |
1.621.760 |
1.22,6v
|
1.20,2a
|
2040 |
4 |
Professor Ø.K. |
Kjetil Djøseland |
849.140 |
1.24,2v
|
1.23,1a
|
2040 |
5 |
B.B. Terje T. |
Geir Gudmestad |
1.088.261 |
1.23,1v
|
1.23,8a
|
Løp: 2 SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 19:15)
SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-13-årige 0 - 27.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Straight Line |
Maylen Lode |
0 |
|
|
2040 |
2 |
Alamacose |
Torleif Sør-Reime |
2.000 |
1.21,7v
|
1.21,2a
|
2040 |
3 |
Meilleure Experience |
Tom Erga |
3.000 |
1.20,2v
|
|
2040 |
4 |
Ector de Marys |
Bjørn Steine |
4.000 |
1.19,9v
|
1.18,1a
|
2040 |
5 |
Coktail Rebellion |
Øyvind Hegdal |
7.000 |
1.19,2v
|
|
2040 |
6 |
Go Chrome |
Thomas Sverre Karlsen |
9.000 |
1.18,0v
|
|
2040 |
7 |
Daddys Cool |
Morten Erga |
16.000 |
1.19,7v
|
1.18,6a
|
2040 |
8 |
Miss Samara |
Rune Wiig |
18.000 |
1.19,2v
|
1.17,5a
|
2040 |
9 |
Happy Charming |
Jørn Bjaanes |
10.000 |
1.18,1v
|
1.18,9a
|
2040 |
10 |
Givememorecredit |
Atle Erga |
10.000 |
1.19,1v
|
|
2040 |
11 |
Sans Peur |
Pål Buer |
22.000 |
|
1.17,2a
|
2040 |
12 |
Sahara Breeze |
Emil Oftedal |
25.000 |
1.18,5v
|
1.17,6a
|
Løp: 3 HOPPELØP (ca. kl. 19:45)
HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 1.200.000 kr. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 130.001 kr., 40 m. ved 250.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Ruskeli Svarta |
Torleif Sør-Reime |
137.500 |
1.25,2v
|
1.28,1a
|
1620 |
2 |
Spik Lotta |
Pål Buer |
514.421 |
1.25,4v
|
1.25,1a
|
1620 |
3 |
Møller Viktoria |
Geir Gudmestad |
497.000 |
1.24,9v
|
1.25,5a
|
1640 |
4 |
Valle Tiril |
Dag-Sveinung Dalen |
765.000 |
1.23,7v
|
1.23,6a
|
1640 |
5 |
Kap Tilly |
Emil Oftedal |
796.000 |
1.23,8v
|
1.23,3a
|
1640 |
6 |
Oriola |
Rune Wiig |
1.081.500 |
1.23,9v
|
1.23,7a
|
1640 |
7 |
Lykkje May |
Kjetil Djøseland |
948.880 |
1.23,5v
|
1.24,5a
|
1640 |
8 |
Solberg Jela |
Tormod Gudmestad |
714.500 |
1.24,1v
|
1.24,7a
|
Løp: 4 HOPPELØP (ca. kl. 20:05)
HOPPELØP For 3-13-årige hopper høyest 325.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-2 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Maksi Queen |
Tord R. Salte |
132.000 |
1.16,0v
|
1.15,3a
|
2040 |
2 |
Holy Talisman |
Dag-Sveinung Dalen |
77.500 |
1.17,1v
|
1.16,7a
|
2040 |
3 |
My Princess Dream |
Kenneth Handeland |
121.000 |
1.16,5v
|
1.14,2a
|
2040 |
4 |
Prime Directive |
Bjørn Steine |
145.003 |
1.16,9v
|
1.15,1a
|
2060 |
5 |
Thai M. Share |
Tom Erga |
296.500 |
1.15,4v
|
1.13,4a
|
2060 |
6 |
Jeanet Newport |
Pål Buer |
272.466 |
1.14,9v
|
1.14,1a
|
2060 |
7 |
Charming Boom Bay |
Atle Erga |
155.179 |
1.16,8v
|
1.15,1a
|
2060 |
8 |
Muito Obrigada |
Ole Gaute Gudmestad |
179.000 |
1.15,5v
|
1.15,0a
|
Løp: 5 SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 20:25)
SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-13-årige høyest 265.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V5-3 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Coktail Mack |
Thomas Sverre Karlsen |
203.355 |
1.15,9v
|
1.14,3a
|
2040 |
2 |
Watchdog |
Dag-Sveinung Dalen |
213.587 |
1.14,7v
|
1.14,4a
|
2040 |
3 |
Orlandostile |
Bjørn Steine |
217.000 |
1.17,9v
|
1.14,1a
|
2040 |
4 |
Ivo Baldwin |
Øyvind Hegdal |
220.559 |
|
1.13,3a
|
2040 |
5 |
Counterstrike |
Jørn Bjaanes |
235.935 |
1.16,2v
|
1.13,5a
|
2040 |
6 |
Pearl Street |
Ronny Lauritsen |
246.500 |
1.16,4v
|
1.13,6a
|
2040 |
7 |
Double Trouble E.P. |
Pål Buer |
253.819 |
1.15,6v
|
1.12,6a
|
2040 |
8 |
Sober Sam |
Rune Wiig |
258.000 |
1.16,3v
|
1.13,3a
|
Løp: 6 (ca. kl. 20:45)
For 3-15-årige høyest 200.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 115.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-4 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Verdals Susi |
Thomas Sverre Karlsen |
95.500 |
1.28,6v
|
1.29,4a
|
2040 |
2 |
Karl Gustav Ø.K. |
Emil Oftedal |
107.500 |
1.29,6v
|
1.29,2a
|
2040 |
3 |
Jær Prinsen |
Jørn Bjaanes |
74.500 |
1.30,6v
|
1.30,4a
|
2040 |
4 |
Stjernebjørn |
Gunleif Tollefsen |
115.000 |
1.30,0v
|
1.29,4a
|
2040 |
5 |
Spang Lotta |
Geir Gudmestad |
107.000 |
1.29,6v
|
1.28,5a
|
2040 |
6 |
Verdals Tyren |
Øyvind Hegdal |
88.000 |
1.29,2v
|
1.29,7a
|
2060 |
7 |
Komnes Troll |
Bjørn Steine |
180.500 |
1.27,9v
|
1.27,6a
|
2060 |
8 |
Kleppe Vesten |
Tom Erga |
196.000 |
1.25,9v
|
1.26,5a
|
2060 |
9 |
Vimse Sindre |
Thea Vatne |
132.500 |
1.28,7v
|
1.28,7a
|
2060 |
10 |
Himalaya |
Elli Ommundsen |
198.500 |
1.26,6v
|
1.28,7a
|
2060 |
11 |
G. Sola |
Ole Gaute Gudmestad |
149.000 |
1.28,2v
|
1.28,2a
|
2060 |
12 |
Karmøy Frøya |
Atle Erga |
147.500 |
1.28,0v
|
1.27,5a
|
Løp: 7 (ca. kl. 21:05)
For 3-15-årige høyest 30.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,5 og bedre. 20 m. ved mer enn 250 poeng. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Svenn Ø.K. |
Tom Erga |
0 |
|
|
2040 |
2 |
Verdals Lilli |
Thomas Sverre Karlsen |
0 |
|
|
2060 |
3 |
Lykkje Tiril |
Magnar Støtland |
17.500 |
1.32,2v
|
1.32,7a
|
2060 |
4 |
Åsspik |
Tormod Gudmestad |
6.500 |
1.34,5v
|
|
2060 |
5 |
Stas Mai |
Rune Wiig |
29.000 |
1.32,5v
|
1.34,0a
|
2060 |
6 |
Alvin Ø.K. |
Tor Ove Skjæveland |
9.000 |
1.33,2v
|
|
2060 |
7 |
Myrviks Pjokken |
Emil Oftedal |
24.591 |
1.33,1v
|
|
2060 |
8 |
Flytan |
Torstein Gudmestad |
15.500 |
1.33,2v
|
|
2060 |
9 |
Kolli Yx Odin |
Geir Gudmestad |
17.500 |
1.33,3v
|
|
2080 |
10 |
Neslands Frøkna |
Johan Kringeland Eriksen |
25.000 |
1.31,9v
|
1.35,0a
|
2080 |
11 |
Skeie Alma |
Ole Gaute Gudmestad |
12.000 |
1.32,6v
|
|
2080 |
12 |
Kleppe Jesper |
Øyvind Hegdal |
20.000 |
1.31,2v
|
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:30)
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Kristina's Starlight |
Rune Wiig |
0 |
|
|
1600 |
2 |
Maksi Paradise |
Pål Buer |
0 |
|
|
1600 |
3 |
Cadillac Sun |
Kjetil Djøseland |
0 |
|
|
1620 |
4 |
Vinda Rolana |
Bjørn Steine |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:40)
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Sweet Nona |
Victoria T. Marthinsen |
12.000 |
1.19,7v
|
1.19,0a
|
2060 |
2 |
Gann Linn |
Jørn Bjaanes |
69.000 |
1.29,2v
|
1.29,4a
|
Sist oppdatert: 21.10.2020 - 12:39
|