Startliste - Forus Travbane - 22.09.2020
Løp: 1 SØRVEST BETONGSAGING AS' ELITELØP (ca. kl. 18:55)
SØRVEST BETONGSAGING AS' ELITELØP For alle 3-13-årige. 1600 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Wilma Leggrowbach |
Geir Mikkelsen |
1.187.026 |
1.13,2v
|
1.11,9a
|
1600 |
2 |
Conquestador B.R. |
Geir Gudmestad |
1.587.849 |
1.12,9v
|
1.11,6a
|
1600 |
3 |
Hades Håleryd |
Dag-Sveinung Dalen |
980.777 |
1.13,3v
|
1.11,2a
|
1600 |
4 |
Jailhouse Banker |
Svein Ove Wassberg |
651.750 |
1.13,9v
|
1.12,5a
|
1600 |
5 |
Come Vacation |
Pål Buer |
1.066.500 |
1.13,1v
|
1.13,3a
|
1600 |
6 |
Silas Hovmand |
Rune Wiig |
668.049 |
1.13,7v
|
1.12,3a
|
1600 |
7 |
Uendy Z.S. |
Tom Erga |
471.048 |
1.14,8v
|
1.11,3a
|
1600 |
8 |
Outstanding O. |
Øyvind Hegdal |
711.974 |
1.13,9v
|
1.12,6a
|
Løp: 2 JÆREN TRAVKLUBB-LØPET (ca. kl. 19:15)
JÆREN TRAVKLUBB-LØPET For 3-13-årige høyest 24.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Morecreditforme |
Ronny Lauritsen |
20.000 |
1.17,0v
|
1.17,1a
|
2040 |
2 |
True Superb |
Pål Buer |
7.000 |
1.19,1v
|
1.20,2a
|
2040 |
3 |
Storyteller |
Jørn Bjaanes |
3.000 |
1.19,0v
|
1.18,0a
|
2040 |
4 |
Sahara Breeze |
Geir Mikkelsen |
21.000 |
1.18,5v
|
1.17,6a
|
2040 |
5 |
Ben Dover |
Dag-Sveinung Dalen |
18.000 |
1.18,9v
|
1.17,6a
|
2040 |
6 |
Sweet Nona |
Bjørn Steine |
12.000 |
1.19,7v
|
1.19,0a
|
2040 |
7 |
Miss Samara |
Rune Wiig |
12.000 |
1.19,2v
|
1.17,5a
|
2040 |
8 |
Happy Charming |
Øyvind Hegdal |
7.000 |
1.18,1v
|
1.18,9a
|
Løp: 3 DNTs UNGHESTSERIE (ca. kl. 19:40)
DNTs UNGHESTSERIE - DISTANSEFORDEL HOPPER For alle 3-årige. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. 2040 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 10.001 kr., 40 m. ved 30.001 kr., 60 m. ved 100.001 kr. Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
|
Kaldblods Volte |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Lykkje Tiril |
Magnar Støtland |
9.000 |
1.33,5v
|
1.32,7a
|
2040 |
2 |
Madla Seira |
Bjørn Steine |
5.000 |
1.36,3v
|
|
2060 |
3 |
Alvin Ø.K. |
Tor Ove Skjæveland |
4.000 |
1.34,8v
|
|
2060 |
4 |
Opseth Mjoll |
Thomas Sverre Karlsen |
23.000 |
1.32,6v
|
|
2060 |
5 |
Stas Mai |
Rune Wiig |
19.000 |
1.33,2v
|
1.34,0a
|
2060 |
6 |
Kvikk Blesen |
Øyvind Hegdal |
5.000 |
1.34,4v
|
|
2060 |
7 |
Kolli Yx Odin |
Geir Gudmestad |
7.500 |
1.33,8v
|
|
2080 |
8 |
Theon |
Svein Ove Wassberg |
28.000 |
1.32,6v
|
|
2100 |
9 |
Kavaleren |
Kjetil Djøseland |
71.000 |
1.28,4v
|
1.27,1a
|
2100 |
10 |
Grude Elling |
Pål Buer |
69.000 |
1.28,6v
|
1.27,1a
|
2100 |
11 |
Tysvær Mikkel |
Dag-Sveinung Dalen |
50.000 |
1.31,4v
|
1.28,9a
|
Løp: 4 NESVIK LANDBRUKSBYGG AS-LØPET - MAX 500 POENG (ca. kl. 20:05)
NESVIK LANDBRUKSBYGG AS-LØPET - MAX 500 POENG For 3-15-årige høyest 735.000 kr med høyest 500 poeng. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 335.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Komnes Troll |
Dag-Sveinung Dalen |
173.500 |
1.27,9v
|
1.27,8a
|
2040 |
2 |
Vimse Sindre |
Thea Vatne |
132.500 |
1.28,7v
|
1.28,7a
|
2060 |
3 |
Flytin |
Torstein Gudmestad |
230.500 |
1.26,8v
|
1.27,8a
|
2080 |
4 |
Neslands Faksen |
Geir Mikkelsen |
529.692 |
1.25,2v
|
1.24,5a
|
2080 |
5 |
Solberg Jela |
Tormod Gudmestad |
703.000 |
1.24,1v
|
1.24,7a
|
2080 |
6 |
Modin |
Tom Erga |
375.077 |
1.25,7v
|
1.26,2a
|
2080 |
7 |
Åspe Mix |
Åsbjørn Skjæveland |
562.000 |
1.25,1v
|
1.24,5a
|
Løp: 5 JÆREN GRAVESERVICE AS' STAYERLØP (ca. kl. 20:25)
JÆREN GRAVESERVICE AS' STAYERLØP For 3-13-årige høyest 460.000 kr. 2550 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 85.001 kr., 40 m. ved 160.001 kr., 60 m. ved 270.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2550 |
1 |
M.S. Star Trotter |
Dag-Sveinung Dalen |
74.500 |
1.17,2v
|
1.14,7a
|
2550 |
2 |
Fixing The Shadow |
Pål Buer |
49.000 |
1.17,1v
|
1.17,7a
|
2550 |
3 |
Duke Esterel |
Thomas Sverre Karlsen |
60.356 |
1.17,5v
|
1.16,0a
|
2550 |
4 |
Ellys Jet |
Rune Wiig |
42.000 |
1.17,5v
|
1.16,5a
|
2550 |
5 |
Grand Yankee |
Øyvind Hegdal |
81.500 |
1.16,6v
|
1.14,1a
|
2570 |
6 |
Charlie Skovsende |
Svein Ove Wassberg |
129.617 |
1.15,8v
|
1.14,7a
|
2590 |
7 |
Cliff Hydrup |
Tom Erga |
257.250 |
1.15,3v
|
1.14,0a
|
2590 |
8 |
Blues Photo |
Geir Mikkelsen |
228.500 |
1.16,3v
|
1.13,8a
|
Løp: 6 HÅLAND ASFALT AS-LØPET (ca. kl. 20:45)
DATOLØP - POENGJAKT(MAX 350) For 3-13-årige 35.000 - 500.000 kr med høyest 350 poeng. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 225.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
|
Varmblods Volte |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Lillian Sjöhammar |
Dag-Sveinung Dalen |
86.452 |
1.16,0v
|
1.16,4a
|
2040 |
2 |
One Night |
Odd Kåre Selliken |
44.000 |
1.18,2v
|
1.17,3a
|
2040 |
3 |
Holy Talisman |
Geir Mikkelsen |
72.000 |
1.18,3v
|
1.16,7a
|
2040 |
4 |
Thai Selfie |
Tom Erga |
62.000 |
1.17,3v
|
1.16,3a
|
2040 |
5 |
Dream Endurance |
Atle Erga |
66.500 |
1.18,7v
|
1.16,8a
|
2040 |
6 |
Prado |
Gunleif Tollefsen |
46.500 |
1.19,3v
|
1.16,8a
|
2040 |
7 |
Come Victory |
Bjørn Steine |
43.500 |
1.17,6v
|
1.17,6a
|
2040 |
8 |
Nocreditforme |
Per Arvid Erga |
69.000 |
1.17,3v
|
1.16,2a
|
2040 |
9 |
Princess T. |
Svein Ove Wassberg |
43.000 |
1.18,2v
|
1.16,8a
|
2080 |
10 |
John's Boy |
Geir Gudmestad |
445.522 |
1.15,2v
|
1.13,2a
|
2080 |
11 |
Norse Ideal |
Pål Buer |
318.991 |
1.15,5v
|
1.12,8a
|
2080 |
12 |
Sober Sam |
Rune Wiig |
247.500 |
1.17,1v
|
1.13,3a
|
Løp: 7 FELLESKJØPET ROGALAND AGDERs HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 21:05)
FELLESKJØPET ROGALAND AGDERs HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-13-årige hopper høyest 230.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
My Princess Dream |
Kenneth Handeland |
121.000 |
1.16,5v
|
1.14,2a
|
2040 |
2 |
Prime Directive |
Geir Mikkelsen |
128.003 |
1.16,9v
|
1.15,1a
|
2040 |
3 |
Linda Nibs |
Pål Buer |
131.500 |
1.16,9v
|
1.14,5a
|
2040 |
4 |
Piece Of Candy |
Bjørn Steine |
144.500 |
1.15,7v
|
1.14,7a
|
2040 |
5 |
Muito Obrigada |
Ole Gaute Gudmestad |
174.500 |
1.15,5v
|
1.15,0a
|
2040 |
6 |
Daily News |
Johan Kringeland Eriksen |
187.500 |
1.16,1v
|
1.14,2a
|
2040 |
7 |
Thai Athena |
Øyvind Hegdal |
200.267 |
1.17,2v
|
1.13,9a
|
Løp: 8 JÆREN TRAVKLUBBs HOPPELØP (ca. kl. 21:23)
JÆREN TRAVKLUBBs HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 490.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 155.001 kr., 40 m. ved 290.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Rymix |
Bjørn Steine |
155.000 |
1.28,3v
|
1.32,8a
|
2040 |
2 |
Karmøy Frøya |
Tom Erga |
132.500 |
1.28,0v
|
1.27,5a
|
2040 |
3 |
Vimse Stine |
Frode Espeland |
126.000 |
1.28,5v
|
1.30,7a
|
2060 |
4 |
Himalaya |
Elli Ommundsen |
189.500 |
1.26,6v
|
1.28,7a
|
2060 |
5 |
Kleppe Elfina |
Pål Buer |
264.428 |
1.27,0v
|
1.27,3a
|
2080 |
6 |
Frøya Lill |
Ove Mæland |
326.000 |
1.26,6v
|
1.26,3a
|
2080 |
7 |
Misi Ø.K. |
Bernt Øksnevad |
319.000 |
1.26,4v
|
1.25,9a
|
2080 |
8 |
Møller Viktoria |
Geir Gudmestad |
464.000 |
1.25,0v
|
1.25,5a
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:30)
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Valle Birken |
Kjetil Djøseland |
0 |
|
|
1600 |
2 |
Sotsvarta |
Ole Gaute Gudmestad |
0 |
|
|
1600 |
3 |
Madla Rauen |
Jone Svendsen |
0 |
|
|
1600 |
4 |
Oline Ø.K. |
Bernt Øksnevad |
0 |
|
|
1600 |
5 |
Hjortefot |
Tord R. Salte |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:40)
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Mahalo |
Rune Wiig |
64.000 |
1.18,6v
|
1.15,9a
|
2040 |
2 |
Primero Greentown |
Martine Erga |
126.326 |
1.19,0v
|
1.12,2a
|
2060 |
3 |
Tysvær Sara |
Gina Rebekka Rørheim |
6.000 |
1.36,2v
|
|
2060 |
4 |
Vest Bris |
Kjell Sunde |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 16.09.2020 - 14:07
|