Startliste - Forus Travbane - 26.11.2019
Løp: 1 DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 18:55)
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige 120.001 - 190.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene deles inn etter grunnlag etter INNMELDING. Det tas sikte på to (2) løp.
Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12.
Sportildeling etter starterklæring.
|
Kaldblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Flytin |
Torstein Gudmestad |
131.500 |
1.28,9v
|
1.28,9a
|
2040 |
2 |
Tåga Prinsen |
Geir Gudmestad |
132.500 |
1.29,2v
|
1.28,9a
|
2040 |
3 |
Erga Prinsen |
Per Arvid Erga |
136.500 |
1.28,2v
|
1.28,8a
|
2040 |
4 |
Ask Viktoria |
Vidar Tjomsland |
154.592 |
1.29,6v
|
1.27,0a
|
2040 |
5 |
Komnes Troll |
Bjørn Steine |
166.000 |
1.27,9v
|
1.27,8a
|
2040 |
6 |
Lykke Ida |
Svein Ove Wassberg |
176.000 |
1.28,7v
|
1.28,1a
|
2040 |
7 |
Soten |
Thea Vatne |
183.950 |
1.27,9v
|
1.29,3a
|
2040 |
8 |
Årdals Blesa |
Johan Kringeland Eriksen |
184.500 |
1.28,9v
|
1.28,9a
|
2040 |
9 |
Gjerde Tora |
Øyvind Hegdal |
177.000 |
1.28,5v
|
1.26,8a
|
2040 |
10 |
Moi Edel |
Benedicte Bjørnstad |
183.000 |
1.28,1v
|
1.27,8a
|
2040 |
11 |
Idu Bork |
Tom Erga |
184.500 |
1.26,7v
|
1.27,3a
|
Løp: 2 SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP (ca. kl. 19:15)
SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP For 3-12-årige høyest 20.000 kr. Også for 3-12-årige med høyest 150 poeng, som har gått raskest 1.17,5 i de 7 siste starter. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Daddys Cool |
Morten Erga |
0 |
|
|
2040 |
2 |
Kines Girl |
Jørn Bjaanes |
2.000 |
1.20,1v
|
1.18,0a
|
2040 |
3 |
Pennywice |
Thomas Sverre Karlsen |
3.000 |
1.20,3v
|
|
2040 |
4 |
Lucky Queen |
Tonje Gudmestad |
8.500 |
1.18,1v
|
1.19,2a
|
2040 |
5 |
Prado |
Gunleif Tollefsen |
10.000 |
1.19,3v
|
|
2040 |
6 |
Come Victory |
Pål Buer |
13.500 |
1.20,0v
|
|
2040 |
7 |
Holy Talisman |
Dag-Sveinung Dalen |
17.000 |
1.18,5v
|
1.18,5a
|
2040 |
8 |
Princess T. |
Bjørn Steine |
20.000 |
1.20,0v
|
|
2040 |
9 |
Real Cash |
Tord R. Salte |
14.000 |
|
1.18,8a
|
2040 |
10 |
J.P.'s Dream |
Øyvind Hegdal |
16.000 |
1.19,3v
|
1.18,2a
|
2040 |
11 |
Norabel |
Johan Kringeland Eriksen |
32.000 |
1.18,2v
|
1.15,3a
|
2040 |
12 |
Octopussy O. |
Tom Erga |
34.500 |
1.19,4v
|
1.17,5a
|
Løp: 3 DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 19:40)
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige 20.001 - 120.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene deles inn etter grunnlag etter INNMELDING. Det tas sikte på to (2) løp.
Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12.
Sportildeling etter starterklæring.
|
Kaldblods Auto |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Honannas Marcelle |
Tom Erga |
38.500 |
1.31,7v
|
|
2040 |
2 |
Gann Linn |
Jørn Bjaanes |
41.500 |
1.29,2v
|
|
2040 |
3 |
Polle Gullet |
Geir Gudmestad |
57.000 |
1.30,2v
|
1.30,3a
|
2040 |
4 |
Åse Mai |
Johan Kringeland Eriksen |
57.500 |
1.31,1v
|
1.29,4a
|
2040 |
5 |
Erga Fenja |
Atle Erga |
66.000 |
1.32,9v
|
1.30,5a
|
2040 |
6 |
Karl Gustav Ø.K. |
Geir Mikkelsen |
89.000 |
1.30,1v
|
1.29,2a
|
2040 |
7 |
Nordli Lyn |
Gunleif Tollefsen |
107.500 |
1.29,3v
|
1.28,9a
|
2040 |
8 |
Vimse Stine |
Dag-Sveinung Dalen |
116.000 |
1.29,9v
|
1.31,9a
|
2040 |
9 |
Vimse Sindre |
Thea Vatne |
96.500 |
1.30,4v
|
1.29,2a
|
2040 |
10 |
Kvindølen |
Pål Buer |
105.500 |
1.29,7v
|
1.29,3a
|
Løp: 4 (ca. kl. 20:05)
For alle 3-12-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Jag Photo |
Rune Wiig |
392.000 |
1.15,5v
|
1.12,8a
|
2040 |
2 |
Mr. Malando |
Dag-Sveinung Dalen |
379.000 |
1.15,4v
|
1.14,3a
|
2040 |
3 |
Xante |
Einar Nedrebø |
331.000 |
1.15,9v
|
1.14,1a
|
2060 |
4 |
Alo Angel |
Thomas Sverre Karlsen |
480.500 |
1.13,6v
|
1.14,3a
|
2060 |
5 |
Expo B.R. |
Mette H. Mæland |
444.000 |
1.15,4v
|
1.12,5a
|
2060 |
6 |
Conquestador B.R. |
Geir Gudmestad |
1.453.849 |
1.13,2v
|
1.11,9a
|
2060 |
7 |
Explosiveday |
Øyvind Hegdal |
1.120.036 |
|
1.10,9a
|
2060 |
8 |
Delec Hanover |
Pål Buer |
555.500 |
1.15,4v
|
1.12,7a
|
Løp: 5 (ca. kl. 20:25)
For 3-12-årige høyest 300.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 140.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Candelia Hooves |
Dag-Sveinung Dalen |
123.500 |
1.17,1v
|
1.14,1a
|
2040 |
2 |
Maksi Muscles |
Jørn Bjaanes |
114.000 |
1.18,2v
|
1.15,1a
|
2040 |
3 |
Goldie Street |
Øyvind Hegdal |
124.000 |
1.16,5v
|
1.14,2a
|
2040 |
4 |
Muito Obrigada |
Pål Buer |
139.500 |
1.17,7v
|
1.15,6a
|
2040 |
5 |
Alo Venue |
Leif Sele |
85.000 |
1.16,6v
|
1.14,3a
|
2040 |
6 |
Blues Photo |
Geir Mikkelsen |
133.000 |
1.16,6v
|
1.14,1a
|
2060 |
7 |
Summerside |
Atle Erga |
278.674 |
1.14,9v
|
1.13,8a
|
2060 |
8 |
Happy Dragon |
Bjørn Steine |
274.050 |
1.15,4v
|
1.14,8a
|
2060 |
9 |
You Love |
Tom Erga |
230.000 |
1.15,9v
|
1.13,4a
|
2060 |
10 |
Thai M. Share |
Per Arvid Erga |
231.500 |
1.16,2v
|
1.13,4a
|
2060 |
11 |
Lucky |
Tor Leiv Gudmestad |
150.000 |
1.16,9v
|
1.15,4a
|
2060 |
12 |
Red Lane |
Rune Wiig |
182.000 |
1.16,3v
|
1.13,2a
|
2060 |
13 |
Lucky Black Pearl |
Tonje Gudmestad |
281.500 |
1.16,0v
|
1.13,3a
|
Løp: 6 (ca. kl. 20:45)
For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 675.001 kr., 40 m. ved 1.500.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Godtepåsen |
Rune Wiig |
404.000 |
1.25,1v
|
1.24,0a
|
2040 |
2 |
Valle Tiril |
Dag-Sveinung Dalen |
660.500 |
1.25,0v
|
1.23,6a
|
2040 |
3 |
Solberg Jela |
Tormod Gudmestad |
668.500 |
1.24,1v
|
1.24,7a
|
2040 |
4 |
Art Skogfari |
Ove Wassberg |
628.129 |
1.25,8v
|
1.26,3a
|
2060 |
5 |
Røster |
Øyvind Hegdal |
809.500 |
1.23,7v
|
1.22,5a
|
2060 |
6 |
Art Miklagard |
Svein Ove Wassberg |
728.000 |
1.24,0v
|
1.23,0a
|
2060 |
7 |
Tangen Piril |
Geir Mikkelsen |
1.041.487 |
1.23,9v
|
1.24,6a
|
2060 |
8 |
G. Jerken |
Ole Gaute Gudmestad |
1.483.260 |
1.22,6v
|
1.23,3a
|
2060 |
9 |
Solør Svarten |
Geir Gudmestad |
1.215.760 |
1.23,7v
|
1.23,5a
|
2080 |
10 |
Kleppe Slauren |
Kjetil Djøseland |
3.753.069 |
1.22,0v
|
1.19,0a
|
Løp: 7 REKRUTTSERIEN (ca. kl. 21:05)
REKRUTTSERIEN For 3-12-årige høyest 95.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Åpent for kusker med rekrutt- stallmann eller amatørlisens, født 1994 eller senere med mindre enn 51 kuskeseire pr. 31.12.2018, og KJØRT maks 150 løp, samt kusker med stallmannslisens født tidligere enn 1995 med mindre enn 20 kuskeseire pr. 31.12.2018.
Åpent for kusker med lisenstilhørighet til F/ST/BT.
|
Varmblods Auto |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Zolan Omh |
Stine Lode |
91.000 |
1.16,7v
|
1.15,6a
|
2040 |
2 |
Norahs Winner |
Tord R. Salte |
94.500 |
1.17,4v
|
1.14,9a
|
2040 |
3 |
Emma Frost |
Evy Anita Nordbustad |
90.500 |
1.16,7v
|
1.14,2a
|
2040 |
4 |
Lord Ratzeputz |
Filip Lindholm |
63.299 |
1.17,1v
|
1.16,5a
|
2040 |
5 |
Ciku Brogård |
Morten Erga |
86.439 |
1.16,6v
|
1.16,2a
|
2040 |
6 |
Somebodylikesyou |
Tonje Gudmestad |
51.500 |
1.18,0v
|
1.17,1a
|
2040 |
7 |
Thai Selfie |
Ida Skjæveland |
53.000 |
1.17,3v
|
1.16,3a
|
2040 |
8 |
Bonarda J.T. |
Bjørn Steine |
94.000 |
1.17,5v
|
1.15,2a
|
Løp: 8 FORMLØP (ca. kl. 21:23)
FORMLØP For 3-15-årige, som har gått raskest 1.32,5 i de 10 siste starter. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,5 og bedre, 40 m. for tid 1.34,0 og bedre. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Honannas Trolljeger |
Tom Erga |
30.000 |
1.36,0v
|
|
2040 |
2 |
Tøffå Ø.K. |
Ove Wassberg |
43.500 |
1.35,6v
|
|
2040 |
3 |
Verdals Susi |
Thomas Sverre Karlsen |
22.000 |
1.36,5v
|
|
2040 |
4 |
Nordby Sol |
Vidar Tjomsland |
0 |
|
|
2060 |
5 |
Flytman |
Odd Kåre Selliken |
36.500 |
1.35,3v
|
|
2060 |
6 |
Sanna Ø.K. |
Morten Erga |
37.500 |
1.34,1v
|
|
2060 |
7 |
Stjernefaksi |
Evy Anita Nordbustad |
27.000 |
1.34,5v
|
|
2080 |
8 |
Troll Sterk Solan |
Kjetil Djøseland |
34.000 |
1.32,6v
|
|
2080 |
9 |
L.B. Valborg |
Johan Kringeland Eriksen |
15.000 |
1.32,5v
|
|
2080 |
10 |
Korrappen |
Svein Ove Wassberg |
38.500 |
1.32,8v
|
|
2080 |
11 |
Jær Prinsen |
Jørn Bjaanes |
31.000 |
1.34,2v
|
1.33,2a
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:30)
Mønstringsløp 2-årige. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Motveit Snippen |
Geir Gudmestad |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:40)
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
S.W.A.T. |
Kenneth Handeland |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 20.11.2019 - 11:32
|