Startliste - Forus Travbane - 05.11.2019
Løp: 1 SANDNES OG OMEGN TRAVKLUBB'S MONTÉLØP (SKJØNNSMESSIG HANDICAP) (ca. kl. 18:30)
SKJØNNSMESSIG HANDICAP - MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 1600 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 375.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr., 80 m. ved 1.000.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene blir plassert skjønnsmessig etter innmelding.
Etterinnmeldinger tillates ikke. Strykningsgebyr gis ikke.
|
Kaldblods Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Gjerde Tora |
Stine Lode |
177.000 |
1.28,5v
|
1.26,8a
|
1620 |
2 |
Misi Ø.K. |
Beate Barka |
289.000 |
1.27,8v
|
1.27,3a
|
1620 |
3 |
Møller Viktoria |
Mariann Borgen |
351.500 |
1.25,9v
|
1.25,5a
|
1620 |
4 |
S.G. Jerv Blesa |
Tonje Gudmestad |
318.277 |
1.25,1v
|
1.27,1a
|
1640 |
5 |
Spik Lotta |
Synne Høitomt |
423.171 |
1.25,8v
|
1.25,1a
|
1660 |
6 |
Bacchus Ø.K. |
Inga Lamvik |
914.000 |
1.24,0v
|
1.23,7a
|
1660 |
7 |
Solberg Jela |
Charlotte Svendsen |
662.000 |
1.24,1v
|
1.24,7a
|
1680 |
8 |
Tomeld Ø.K. |
Caroline L.B. Morken |
1.210.055 |
1.22,7v
|
1.21,2a
|
Løp: 2 DELINGSLØP (ca. kl. 18:55)
DELINGSLØP For 3-12-årige 75.001 - 525.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene deles inn etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på tre (3) løp.
Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Getreadyfortakeoff |
Dag-Sveinung Dalen |
111.725 |
1.18,3v
|
1.15,1a
|
1600 |
2 |
Maksi Muscles |
Jørn Bjaanes |
114.000 |
1.18,2v
|
1.15,1a
|
1600 |
3 |
Orlandostile |
Rune Wiig |
103.500 |
1.17,9v
|
1.15,1a
|
1600 |
4 |
Maksi Queen |
Bjørn Steine |
97.500 |
1.17,1v
|
1.16,2a
|
1600 |
5 |
Makeawish |
Ove Kenneth Karlsen |
121.500 |
1.17,8v
|
1.15,4a
|
1600 |
6 |
Classic Dream |
Arild Salte |
110.000 |
1.16,8v
|
1.14,9a
|
1600 |
7 |
Double Trouble E.P. |
Svein Ove Wassberg |
82.319 |
1.15,6v
|
1.14,2a
|
1600 |
8 |
Judd Trump |
Odd Kåre Selliken |
117.677 |
1.15,1v
|
1.14,5a
|
1600 |
9 |
Maksi Lady |
Pål Buer |
100.000 |
1.17,6v
|
1.15,0a
|
1600 |
10 |
Libeccio Sun |
Brit Lea |
97.500 |
1.17,6v
|
1.15,8a
|
1600 |
11 |
Goldie Street |
Øyvind Hegdal |
118.500 |
1.16,5v
|
1.14,2a
|
1600 |
12 |
Zolan Omh |
Thomas Sverre Karlsen |
88.000 |
1.16,7v
|
1.15,6a
|
Løp: 3 POENG SPESIAL (ca. kl. 19:15)
POENG SPESIAL For 3-12-årige høyest 75.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 90.000 kr med høyest 200 poeng. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Kissmymuscles |
Svein Ove Wassberg |
44.500 |
1.15,7v
|
1.17,2a
|
2040 |
2 |
A Child |
Eirik Sund |
86.844 |
1.17,2v
|
1.15,5a
|
2040 |
3 |
Thai Selfie |
Tom Erga |
50.000 |
1.17,3v
|
1.16,3a
|
2040 |
4 |
Samantha Frecel |
Geir Mikkelsen |
58.500 |
1.18,6v
|
1.14,8a
|
2040 |
5 |
Dream Endurance |
Atle Erga |
30.000 |
1.18,7v
|
1.17,8a
|
2040 |
6 |
Victorius |
Geir Gudmestad |
42.200 |
1.18,3v
|
1.18,3a
|
2040 |
7 |
Fixing The Shadow |
Pål Buer |
46.000 |
1.17,1v
|
1.17,7a
|
2040 |
8 |
Bibo |
Gunleif Tollefsen |
58.500 |
1.18,4v
|
1.16,5a
|
2040 |
9 |
Gigant Stephen |
Dag-Sveinung Dalen |
65.000 |
1.16,7v
|
1.16,3a
|
2040 |
10 |
Somebodylikesyou |
Øyvind Hegdal |
48.000 |
1.18,0v
|
1.17,1a
|
2040 |
11 |
Octopussy O. |
Per Arvid Erga |
31.500 |
1.19,4v
|
1.17,5a
|
2040 |
12 |
Capitano S.L. |
Ronny Lauritsen |
60.000 |
1.17,8v
|
1.17,2a
|
Løp: 4 (ca. kl. 19:40)
For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 63.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2060 |
1 |
Erga Prinsen |
Tom Erga |
117.500 |
1.28,2v
|
1.28,8a
|
2060 |
2 |
Flytin |
Torstein Gudmestad |
121.500 |
1.28,9v
|
1.28,9a
|
2060 |
3 |
Verdals Annett |
Thomas Sverre Karlsen |
67.500 |
1.30,9v
|
1.30,0a
|
2060 |
4 |
Tåga Prinsen |
Geir Gudmestad |
124.000 |
1.29,2v
|
1.28,9a
|
2060 |
5 |
Nordsjø Elden |
Atle Erga |
80.000 |
1.30,7v
|
1.29,2a
|
2060 |
6 |
Vimse Sindre |
Thea Vatne |
93.500 |
1.30,6v
|
1.29,2a
|
2080 |
7 |
Stjerne Kos |
Dag-Sveinung Dalen |
145.000 |
1.26,6v
|
1.30,9a
|
2080 |
8 |
Kringelandester |
Kurt Magne Lauvsnes |
187.500 |
1.29,0v
|
1.28,3a
|
2080 |
9 |
Komnes Troll |
Bjørn Steine |
147.000 |
1.27,9v
|
1.27,8a
|
2080 |
10 |
Lykke Ida |
Svein Ove Wassberg |
176.000 |
1.28,7v
|
1.28,1a
|
2100 |
11 |
Solhøy Gunn |
Morten Erga |
247.000 |
1.26,8v
|
1.26,7a
|
Løp: 5 (ca. kl. 20:05)
For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 175.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Nesvik Spik'n |
Thomas Sverre Karlsen |
137.500 |
1.28,9v
|
1.27,7a
|
2040 |
2 |
Rive Raptus |
Geir Gudmestad |
144.500 |
1.29,3v
|
1.30,7a
|
2060 |
3 |
Frøya Lill |
Oddvar Mæland |
300.000 |
1.26,7v
|
1.26,3a
|
2060 |
4 |
Dæmro Svarten |
Geir Mikkelsen |
318.000 |
1.27,5v
|
1.27,1a
|
2060 |
5 |
Njølstad Jela |
Angunn Gudmestad |
313.500 |
1.26,2v
|
1.27,6a
|
2060 |
6 |
Flyteld |
Svein Ove Wassberg |
216.000 |
1.28,2v
|
1.27,7a
|
2060 |
7 |
Vimse Lars |
Dag-Sveinung Dalen |
220.000 |
1.28,0v
|
1.27,1a
|
2060 |
8 |
Tysvær Odin |
Pål Buer |
252.000 |
1.27,7v
|
1.24,0a
|
2060 |
9 |
Åse Elden |
Tom Erga |
317.750 |
1.27,0v
|
1.24,9a
|
2080 |
10 |
Kringeland Enok |
Johan Kringeland Eriksen |
473.500 |
1.25,5v
|
1.25,4a
|
2080 |
11 |
Åspe Mix |
Åsbjørn Skjæveland |
476.000 |
1.25,6v
|
1.24,5a
|
Løp: 6 A.K. MASKINER - LØPET (ca. kl. 20:25)
DELINGSLØP For 3-12-årige 75.001 - 525.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene deles inn etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på tre (3) løp.
Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Mr. Classic |
Beate Barka |
140.260 |
1.18,5v
|
1.14,0a
|
1600 |
2 |
Silversmith A.C. |
Øyvind Hegdal |
225.280 |
1.18,2v
|
1.13,6a
|
1600 |
3 |
Backup |
Pål Buer |
229.687 |
1.16,5v
|
1.13,4a
|
1600 |
4 |
Happy Dragon |
Bjørn Steine |
253.050 |
1.15,4v
|
1.14,8a
|
1600 |
5 |
Thai M. Share |
Tom Erga |
216.500 |
1.16,2v
|
1.13,4a
|
1600 |
6 |
Ivo Baldwin |
Svein Ove Wassberg |
159.559 |
|
1.14,9a
|
1600 |
7 |
Cromwells Shadow |
Dag-Sveinung Dalen |
254.500 |
1.15,4v
|
1.14,2a
|
1600 |
8 |
Sober Sam |
Rune Wiig |
149.000 |
1.17,5v
|
1.15,0a
|
1600 |
9 |
Call the Judge |
Stine Lode |
180.515 |
1.17,0v
|
1.14,9a
|
1600 |
10 |
Neverending L. |
Thomas Sverre Karlsen |
316.000 |
1.16,4v
|
1.13,4a
|
1600 |
11 |
Cliff Hydrup |
Atle Erga |
172.750 |
1.16,2v
|
1.14,0a
|
1600 |
12 |
Joe Frazier |
Maylen Lode |
302.355 |
1.16,3v
|
1.14,6a
|
Løp: 7 VELDE LØPET (DELINGSLØP) (ca. kl. 20:45)
DELINGSLØP For 3-12-årige 75.001 - 525.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene deles inn etter grunnlag etter starterklæring. Det tas sikte på tre (3) løp.
Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
John's Boy |
Geir Gudmestad |
390.022 |
1.16,4v
|
1.13,4a
|
1600 |
2 |
Highland Breeze |
Geir Mikkelsen |
442.428 |
1.17,2v
|
1.13,2a
|
1600 |
3 |
Imperium Bo |
Bjørn Steine |
321.877 |
1.15,9v
|
1.12,6a
|
1600 |
4 |
Brotherman Nibs |
Rune Wiig |
442.500 |
1.14,9v
|
1.13,2a
|
1600 |
5 |
Syoss |
Svein Ove Wassberg |
521.450 |
1.15,2v
|
1.12,6a
|
1600 |
6 |
Uendy Z.S. |
Tom Erga |
447.048 |
1.14,8v
|
1.11,3a
|
1600 |
7 |
Lightning |
Pål Buer |
406.000 |
1.15,4v
|
1.14,7a
|
1600 |
8 |
Alo Angel |
Thomas Sverre Karlsen |
475.500 |
1.13,6v
|
1.14,3a
|
1600 |
9 |
Xante |
Einar Nedrebø |
327.500 |
1.15,9v
|
1.14,1a
|
1600 |
10 |
Expo B.R. |
Mette H. Mæland |
439.000 |
1.15,4v
|
1.12,5a
|
1600 |
11 |
Outstanding O. |
Øyvind Hegdal |
493.474 |
1.14,0v
|
1.12,6a
|
1600 |
12 |
Jag Photo |
Dag-Sveinung Dalen |
392.000 |
1.15,5v
|
1.12,8a
|
Løp: 8 (ca. kl. 21:05)
For 3-12-årige høyest 25.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
|
Varmblods Volte |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Come Victory |
Svein Ove Wassberg |
3.500 |
1.22,4v
|
|
2040 |
2 |
Mattina Matre |
Geir Mikkelsen |
0 |
1.23,4v
|
|
2040 |
3 |
Prado |
Gunleif Tollefsen |
0 |
|
|
2040 |
4 |
L'agile |
Øyvind Hegdal |
5.000 |
1.18,8v
|
|
2040 |
5 |
Happy Charming |
Ida Skjæveland |
0 |
1.26,6v
|
|
2040 |
6 |
Pennywice |
Thomas Sverre Karlsen |
0 |
1.21,3v
|
|
2060 |
7 |
Queen Of Airam |
Jørn Bjaanes |
19.700 |
1.19,3v
|
1.18,4a
|
2060 |
8 |
Jugghar Boko |
Tom Erga |
15.954 |
1.18,6v
|
1.15,3a
|
2060 |
9 |
Order By Post |
Dag-Sveinung Dalen |
21.000 |
1.17,9v
|
1.16,8a
|
2060 |
10 |
One Night |
Rune Wiig |
23.000 |
1.20,7v
|
1.22,2a
|
2060 |
11 |
Golden Daiquiri |
Johan Kringeland Eriksen |
24.000 |
1.18,1v
|
1.16,8a
|
2060 |
12 |
Quickstep O. |
Pål Buer |
22.000 |
1.17,5v
|
|
Løp: 9 (ca. kl. 21:23)
For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 28.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Olina |
Kenneth Handeland |
28.000 |
1.35,0v
|
|
2040 |
2 |
Jær Prinsen |
Jørn Bjaanes |
28.000 |
1.34,2v
|
1.33,2a
|
2060 |
3 |
Wik Viktor |
Thomas Sverre Karlsen |
40.000 |
1.31,5v
|
|
2060 |
4 |
Troll Sterk Solan |
Kjetil Djøseland |
34.000 |
1.32,6v
|
|
2060 |
5 |
Sanna Ø.K. |
Morten Erga |
32.500 |
1.34,1v
|
|
2060 |
6 |
Åse Mai |
Johan Kringeland Eriksen |
54.000 |
1.31,1v
|
1.29,4a
|
2060 |
7 |
Verdals Tyren |
Dag-Sveinung Dalen |
51.000 |
1.30,8v
|
1.31,5a
|
2060 |
8 |
Lynjor |
Torleif Sør-Reime |
40.000 |
1.32,6v
|
1.30,4a
|
2080 |
9 |
Karmøy Frøya |
Tom Erga |
72.500 |
1.31,2v
|
1.29,9a
|
2080 |
10 |
Erga Fenja |
Atle Erga |
66.000 |
1.32,9v
|
1.30,5a
|
2080 |
11 |
Hardhaus |
Geir Gudmestad |
74.000 |
1.31,6v
|
|
2100 |
12 |
Nordli Lyn |
Gunleif Tollefsen |
93.500 |
1.29,3v
|
1.28,9a
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:15)
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Mari Gullet |
Gunleif Tollefsen |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:25)
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
S.W.A.T. |
Kenneth Handeland |
0 |
|
|
2060 |
2 |
Kleppe Jesper |
Øyvind Hegdal |
0 |
|
|
2060 |
3 |
Karmøy Prinsen |
Johan Kringeland Eriksen |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 30.10.2019 - 11:51
|