Startliste - Forus Travbane - 07.08.2018
Løp: 1 DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP (ca. kl. 18:10)
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP For 3-årige norskfødte. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr. Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
|
Varmblods Volte |
V4-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Rexine |
Per Vetle Kals |
0 |
|
|
2040 |
2 |
Kissmymuscles |
Jørn Bjaanes |
18.000 |
1.18,7v
|
1.17,2a
|
2060 |
3 |
Rock'n Rolling |
Eirik Høitomt |
76.000 |
1.17,2v
|
1.16,0a
|
2060 |
4 |
Tiffany Yellow |
Svein Ove Wassberg |
70.000 |
1.17,9v
|
1.16,7a
|
2060 |
5 |
Rebella Matters |
Pål Buer |
57.000 |
1.18,0v
|
1.15,7a
|
2060 |
6 |
Orlandostile |
Rune Wiig |
63.500 |
1.17,9v
|
1.16,7a
|
Løp: 2 BREDDEPREMIERINGSLØP (ca. kl. 18:30)
BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige høyest 36.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr., 40 m. ved 26.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
|
Kaldblods Volte |
V4-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Himalaya |
Elli Ommundsen |
12.000 |
1.34,2v
|
|
2040 |
2 |
Oria |
Geir Mikkelsen |
9.000 |
1.33,6v
|
|
2040 |
3 |
Almason |
Pål Buer |
7.000 |
1.34,9v
|
|
2040 |
4 |
Lome Lekker |
Svein Ove Wassberg |
8.000 |
1.36,7v
|
|
2040 |
5 |
Jær Prinsen |
Kenneth Handeland |
2.000 |
1.35,9v
|
|
2060 |
6 |
Verdals Tyren |
Einar Nedrebø |
22.000 |
1.33,9v
|
|
2060 |
7 |
Pepp Elden |
Tom Erga |
25.500 |
1.33,2v
|
|
2060 |
8 |
Verdals Annett |
Jørn Bjaanes |
17.000 |
1.31,6v
|
1.33,5a
|
2080 |
9 |
Madlabest |
Geir Gudmestad |
32.000 |
1.33,9v
|
|
2080 |
10 |
Nordsjø Elden |
Atle Erga |
31.000 |
1.33,0v
|
|
Løp: 3 (ca. kl. 18:55)
For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 900.001 kr., 40 m. ved 1.700.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V4-3 V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Solberg Jela |
Tormod Gudmestad |
566.500 |
1.24,1v
|
1.25,3a
|
2040 |
2 |
Tangen Piril |
Eirik Høitomt |
865.987 |
1.24,6v
|
1.24,9a
|
2040 |
3 |
Spik Mollyn |
Geir Gudmestad |
819.700 |
1.24,7v
|
1.22,5a
|
2040 |
4 |
Røster |
Johan Kringeland Eriksen |
723.500 |
1.23,7v
|
1.22,5a
|
2040 |
5 |
G. Jerken |
Ole Gaute Gudmestad |
696.500 |
1.24,0v
|
1.23,3a
|
2040 |
6 |
Kolnes Tom |
Einar Nedrebø |
680.253 |
1.24,0v
|
1.22,7a
|
2040 |
7 |
Sordo |
Svein Ove Wassberg |
750.000 |
1.24,2v
|
1.24,2a
|
2060 |
8 |
Tøffe Toft |
Arild Berås |
1.093.950 |
1.23,0v
|
1.21,4a
|
2080 |
9 |
Tin Tveiten |
Geir Mikkelsen |
2.571.054 |
1.22,5v
|
1.19,6a
|
Løp: 4 ELITEN (ca. kl. 19:15)
ELITEN For alle 3-12-årige. 2040 m. Autostart. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V4-4 V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Urakas Gilbak |
Rune Wiig |
640.152 |
1.13,0v
|
1.12,6a
|
2040 |
2 |
Goldstile |
Pål Buer |
306.000 |
1.15,0v
|
1.14,0a
|
2040 |
3 |
Radieux |
Svein Ove Wassberg |
3.242.108 |
1.11,9v
|
1.10,5a
|
2040 |
4 |
Sejr Gammelsbæk |
Geir Mikkelsen |
2.050.425 |
1.12,3v
|
1.11,3a
|
2040 |
5 |
Conquestador B.R. |
Geir Gudmestad |
1.208.849 |
1.14,4v
|
1.12,0a
|
2040 |
6 |
Anazai |
Eirik Høitomt |
870.000 |
1.15,0v
|
1.13,8a
|
Løp: 5 DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP (ca. kl. 19:40)
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP For alle 3-årige. , som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr., 40 m. ved 40.001 kr. Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
|
Kaldblods Volte |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Hauan Hero |
Rune Wiig |
6.000 |
1.36,0v
|
|
2040 |
2 |
Eld Brando |
Arild Berås |
10.000 |
1.33,6v
|
|
2040 |
3 |
Karmøy Frøya |
Odd Storetvedt |
0 |
|
|
2040 |
4 |
Vestpol Kine |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2040 |
5 |
Sylv Oda |
Lars Tore Hauge |
5.500 |
1.35,3v
|
|
2060 |
6 |
Komnes Siv |
Pål Buer |
27.000 |
1.33,3v
|
|
2060 |
7 |
Grude Svenn |
Kjetil Djøseland |
14.000 |
1.32,4v
|
|
2060 |
8 |
Idu Bork |
Tom Erga |
20.000 |
1.31,6v
|
|
2060 |
9 |
Kleppe Varden |
Per Arvid Erga |
33.000 |
1.31,7v
|
|
2060 |
10 |
Nesvik'n |
Johan Kringeland Eriksen |
34.000 |
1.33,0v
|
1.33,2a
|
2060 |
11 |
Lykkje Kjetil |
Svein Ove Wassberg |
32.000 |
1.31,9v
|
|
2060 |
12 |
Nordli Lyn |
Gunleif Tollefsen |
29.000 |
1.32,4v
|
|
2060 |
13 |
Nordli Tora |
Leif Sele |
19.500 |
1.34,5v
|
|
2060 |
14 |
Vestpol Kongen |
Øystein Tjomsland |
14.000 |
|
1.29,3a
|
Løp: 6 HOPPELØP (ca. kl. 20:05)
HOPPELØP For alle 3-12-årige hopper. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Bella Crown |
Kenneth Handeland |
132.000 |
1.16,4v
|
1.15,4a
|
2040 |
2 |
Happy Dragon |
Geir Mikkelsen |
82.050 |
1.18,5v
|
1.16,0a
|
2040 |
3 |
Emmia Sensation |
Jørn Bjaanes |
125.218 |
1.16,4v
|
1.14,4a
|
2040 |
4 |
Glennis Attack |
Pål Buer |
109.508 |
1.16,0v
|
1.15,0a
|
2040 |
5 |
Josephine |
Lars Tore Hauge |
70.000 |
1.17,1v
|
1.17,0a
|
2040 |
6 |
So Superb |
Odd Storetvedt |
120.500 |
1.17,6v
|
1.15,8a
|
2060 |
7 |
Voulez Vous |
Ole Gaute Gudmestad |
244.999 |
1.15,8v
|
1.13,3a
|
2060 |
8 |
Ursula D. |
Svein Ove Wassberg |
299.287 |
1.15,6v
|
1.14,9a
|
2080 |
9 |
Come Vacation |
Eirik Høitomt |
750.500 |
1.14,5v
|
1.13,7a
|
Løp: 7 SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 20:25)
SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 55.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Justgivemeareason |
Kenneth Handeland |
31.000 |
1.19,5v
|
1.17,7a
|
2040 |
2 |
Maksi Muscles |
Pål Buer |
32.000 |
1.18,6v
|
1.16,3a
|
2040 |
3 |
Showtimesun |
Øystein Tjomsland |
33.000 |
1.18,5v
|
1.17,2a
|
2040 |
4 |
Lord Coral |
Lars Tore Hauge |
42.000 |
1.17,7v
|
1.16,6a
|
2040 |
5 |
Best Sensation |
Ole Gaute Gudmestad |
43.000 |
1.18,0v
|
1.16,9a
|
2040 |
6 |
Norahs Winner |
Svein Ove Wassberg |
45.500 |
1.17,4v
|
1.19,3a
|
2040 |
7 |
Alain Scott |
Geir Mikkelsen |
46.663 |
|
1.16,0a
|
2040 |
8 |
van der Meulen |
Rune Wiig |
50.000 |
1.19,6v
|
1.15,5a
|
2040 |
9 |
Black Voice |
Kjetil Djøseland |
46.000 |
1.18,3v
|
1.16,3a
|
2040 |
10 |
You Love |
Tom Erga |
46.000 |
1.15,9v
|
1.16,3a
|
2040 |
11 |
Daily News |
Eirik Høitomt |
51.000 |
1.19,4v
|
1.16,9a
|
2040 |
12 |
Elrayorojo |
Jørn Bjaanes |
52.000 |
1.18,1v
|
1.16,8a
|
Løp: 8 FORUS KALDBLODSCUP - FINALE (ca. kl. 20:45)
FORUS KALDBLODSCUP - FINALE For alle 3-15-årige. For hester som kvalifiserte seg på Forus Travbane tirsdag 31. juli. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 185.001 kr. Maks 14 startende. Max 7 hester pr. distanse. Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr. Gavepremie til seirende hests eier, kusk og oppasser. Seiersdekken og laurbærkrans.
|
Kaldblods Volte |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Tintin |
Eirik Høitomt |
179.000 |
1.28,2v
|
1.27,5a
|
2040 |
2 |
Njølstad Jela |
Tormod Gudmestad |
162.000 |
1.29,1v
|
1.28,1a
|
2040 |
3 |
Møller Viktoria |
Geir Gudmestad |
180.000 |
1.28,0v
|
1.27,1a
|
2040 |
4 |
Vimse Lars |
Pål Buer |
154.000 |
1.28,9v
|
1.28,3a
|
2040 |
5 |
S.G. Jerv Blesa |
Øystein Tjomsland |
153.027 |
1.29,1v
|
1.29,2a
|
2040 |
6 |
Rano Hilda |
Lars Tore Hauge |
169.500 |
1.28,3v
|
1.28,6a
|
2040 |
7 |
Grude Elle |
Kjetil Djøseland |
108.500 |
1.29,1v
|
1.28,9a
|
2060 |
8 |
Dag Julius |
Ole Gaute Gudmestad |
270.500 |
1.26,0v
|
1.27,3a
|
2060 |
9 |
Valle Max |
Rolf Tvedt |
254.500 |
1.25,7v
|
1.26,3a
|
2060 |
10 |
Åspe Mix |
Åsbjørn Skjæveland |
310.500 |
1.26,1v
|
1.27,5a
|
2060 |
11 |
Homme Hera |
Tom Erga |
317.500 |
1.25,7v
|
1.25,3a
|
2060 |
12 |
Prinsesse Sølv |
Svein Ove Wassberg |
353.500 |
1.26,2v
|
1.26,1a
|
2060 |
13 |
Hovs Frøya |
Geir Mikkelsen |
323.058 |
1.25,9v
|
1.24,0a
|
2060 |
14 |
Godtepåsen |
Rune Wiig |
278.500 |
1.25,1v
|
1.25,3a
|
Løp: 9 DELINGSLØP SPESIAL (ca. kl. 21:00)
DELINGSLØP SPESIAL For 4-15-årige 36.001 - 88.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Vimse Stine |
Svein Ove Wassberg |
46.000 |
1.31,4v
|
1.33,1a
|
2040 |
2 |
Jærvsømina |
Tor Ove Skjæveland |
54.500 |
1.31,3v
|
|
2040 |
3 |
Vimse Sindre |
Kenneth Handeland |
49.500 |
1.32,2v
|
1.33,1a
|
2040 |
4 |
Mykle Odin |
Geir Gudmestad |
39.000 |
1.33,7v
|
|
2060 |
5 |
Alm Tekla |
Per Arvid Erga |
84.500 |
1.29,9v
|
1.29,2a
|
2060 |
6 |
Kvindølen |
Rune Wiig |
83.000 |
1.30,4v
|
1.29,3a
|
2060 |
7 |
Erga Martine |
Tom Erga |
80.500 |
1.29,3v
|
1.40,9a
|
2060 |
8 |
Emblan |
Eirik Høitomt |
62.000 |
1.30,7v
|
1.31,5a
|
2060 |
9 |
Robust |
Einar Nedrebø |
80.500 |
1.30,6v
|
1.29,3a
|
2060 |
10 |
Barka Blesen |
Geir Mikkelsen |
80.000 |
1.30,8v
|
1.31,8a
|
2060 |
11 |
Kilestjerna |
Johan Kringeland Eriksen |
76.500 |
1.30,3v
|
1.29,3a
|
Løp: 10 MONTÉLØP (ca. kl. 21:13)
MONTÉLØP For alle 4-12-årige. 2040 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr., 40 m. ved 200.001 kr., 60 m. ved 400.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Lucky |
Marie Øvestad |
83.500 |
1.17,6v
|
1.17,2a
|
2040 |
2 |
Zola Classic |
Iselin Toft Dyrstad |
74.000 |
1.16,9v
|
1.15,5a
|
2060 |
3 |
Grace Classic |
Jeanett Marie Dagsvold |
130.000 |
1.17,0v
|
1.13,8a
|
2060 |
4 |
Rimini Lavec |
Charlotte Svendsen |
175.546 |
1.16,1v
|
1.14,5a
|
2080 |
5 |
Alo Angel |
Malin Berås |
366.000 |
1.15,1v
|
1.14,4a
|
2080 |
6 |
Cox Pomona Grim |
Beate Barka |
314.985 |
1.14,2v
|
1.13,2a
|
2080 |
7 |
Lucky Run |
Tonje Gudmestad |
306.000 |
1.16,5v
|
1.15,1a
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:20)
Mønstringsløp 2-årige. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Kenya Dewitt |
Kenneth Handeland |
0 |
|
|
2040 |
2 |
Miss Samara |
Rune Wiig |
0 |
|
|
2060 |
3 |
Verdals Lilli |
Geir Mikkelsen |
0 |
|
|
2060 |
4 |
Kleppe Jesper |
Pål Buer |
0 |
|
|
2060 |
5 |
Goddy Gutten |
Gunleif Tollefsen |
0 |
|
|
2060 |
6 |
Soma Dronninga |
Martin Soma |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:27)
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Nesvik Spik'n |
Ronny Lauritsen |
83.500 |
1.28,9v
|
1.28,2a
|
Sist oppdatert: 01.08.2018 - 12:22
|