21.02.2019
Rogaland Travforbund sitt styre ble inspirert av Vestenfjeldske som har arrangert rutineløp med stor suksess på Bergen Travpark.
Nå er vi også i gang på Forus, og på lørdag blir disse kjørt for andre gang. Hele 45 hester er påmeldt!
Startlister og resultater finner dere til venstre i menyen under sport, "Rutineløp".
Startlistene til lørdag kan dere laste ned her
STARTLISTER Rutineløp lørdag 23. 02 |
NB! Det er satt opp 12 min mellom hvert løp. MEN mellom 2.løp og 3.løp er det satt opp 20 min. |
|
|
|
|
|
1.løp |
1.36,0 |
|
|
Kl. 11.00 |
Nr: |
Spor: |
|
Hest: |
Kusk: |
1 |
1 |
2040 |
Princess T. |
Bjørn Steine |
2 |
2 |
2040 |
Olimpionico |
Øyvind Hegdal |
3 |
3 |
2040 |
Bazinga |
Kim Gramstad |
4 |
4 |
2040 |
Fantine Volcano |
Stine Lode |
5 |
5 |
2040 |
Årdals Kine |
Tom Erga |
6 |
6 |
2040 |
Kleppe Varden |
Tom Erga |
7 |
7 |
atle |
Thai Zeus |
Einar Nedrebø |
8 |
8 |
2040 |
Erga Sjefen |
Atle Erga |
|
|
|
|
|
2.løp |
1.21,0 |
|
|
Kl. 11.12 |
Nr: |
Spor: |
|
Hest: |
Kusk: |
1 |
1 |
2040 |
Staro Key West |
Thomas S. Karlsen |
2 |
2 |
2040 |
Kenya Dewitt |
Kenneth Handeland |
3 |
3 |
2040 |
New Action |
Emilie Rødland |
4 |
4 |
2040 |
Indian Fanatic |
Rune Wiig |
|
|
|
|
|
3.løp |
1.41,0 |
|
|
Kl. 11.32 |
Nr: |
Spor: |
|
Hest: |
Kusk: |
1 |
1 |
2040 |
Banditten |
T.Erga/G.Reinertsen |
2 |
2 |
2040 |
Turbo Tore |
Thomas S. Karlsen |
3 |
3 |
2040 |
Straight Line |
Stine Lode |
4 |
4 |
2040 |
Søyset Krabat |
Geir Aardal |
5 |
5 |
2040 |
Alm Faksen |
Tom Erga |
|
|
|
|
|
4.løp |
1.45,0 |
|
|
Kl. 11.44 |
Nr: |
Spor: |
|
Hest: |
Kusk: |
1 |
1 |
2040 |
Il Gnisten |
Jone Svendsen |
2 |
2 |
2040 |
Smygens Lille Siss |
Bjørn Steine |
3 |
3 |
2040 |
Olina |
Kenneth Handeland |
4 |
4 |
2040 |
Stjernefaksi |
Evy Anita/Alf Salte |
5 |
5 |
2040 |
Nordli Vil |
Gunleif Tollefsen |
6 |
6 |
2040 |
Gann Linn |
Trond H. Torgersen |
7 |
7 |
2040 |
Erga Viking |
Tom Erga |
8 |
8 |
2040 |
Reiremo Tomas |
Rune Wiig |
|
|
|
|
|
5.løp |
1.50,0 |
|
|
Kl. 11.56 |
Nr: |
Spor: |
Distanse: |
Hest: |
Kusk: |
1 |
1 |
2040 |
Vestpol Kaizer |
Thomas S. Karlsen |
2 |
2 |
2040 |
Lome Silja |
Odd Dvergsdal |
3 |
1 |
2060 |
Honannas Trolljeger |
Tom Erga |
4 |
2 |
2060 |
Soma Svarten |
Martin Soma |
5 |
3 |
2060 |
Soma Kongen |
Martin Soma |
6 |
4 |
2060 |
Tangen Lea |
Kåre Refsland |
|
|
|
|
|
6.løp |
1.25,0 |
|
|
Kl. 12.08 |
Nr: |
Spor: |
|
Hest: |
Kusk: |
1 |
1 |
2040 |
Song Of Redemption |
Hegdal/Haugsgjerd |
2 |
2 |
2040 |
Y.O.L.O. |
Kenneth Handeland |
3 |
3 |
2040 |
Muito Obrigada |
Einar Nedrebø |
4 |
4 |
2040 |
Normandy Flax |
Heine Vigre |
5 |
5 |
2040 |
Orlandostile |
Geir Stangeland |
6 |
6 |
2040 |
Eagle Eye |
Oddvar Mæland |
7 |
7 |
2040 |
J.P's Dream |
Øyvind Hegdal |
8 |
8 |
2040 |
Muscles Else |
Tom Erga |
|
|
|
|
|
7.løp |
1.30,0 |
|
|
Kl. 12.20 |
Nr: |
Spor: |
|
Hest: |
Kusk: |
1 |
1 |
2040 |
Orphan Black |
Kenneth Handeland |
2 |
2 |
2040 |
Pennywice |
Thomas S. Karlsen |
3 |
3 |
2040 |
Mymomiscrazy |
Einar Nedrebø |
4 |
4 |
2040 |
Song Of Eline |
Rolf Vaage |
5 |
5 |
2040 |
Lucky Queen |
Tor Leiv Gudmestad |
6 |
6 |
2040 |
Lucky Strongman |
Einar Nedrebø/Tommy |
7 |
7 |
2040 |
L'agille |
Bjørn Robert Våland |