Startliste - Forus Travbane - 18.11.2020
Løp: 1 (ca. kl. 17:20)
For 3-15-årige høyest 45.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Skeie Alma |
Ole Gaute Gudmestad |
20.000 |
1.32,6v
|
|
2040 |
2 |
Flytan |
Tom Erga |
19.500 |
1.33,2v
|
|
2040 |
3 |
Lyra |
Dag-Sveinung Dalen |
28.000 |
1.31,9v
|
|
2040 |
4 |
Lykkje Tiril |
Magnar Støtland |
26.000 |
1.32,2v
|
1.32,7a
|
2060 |
5 |
Kleppe Jesper |
Øyvind Hegdal |
38.000 |
1.30,7v
|
|
2060 |
6 |
Stjernefaksi |
Jørn Bjaanes |
38.000 |
1.31,3v
|
1.37,8a
|
2060 |
7 |
Myrviks Pjokken |
Emil Oftedal |
24.591 |
1.33,1v
|
|
2060 |
8 |
Langlands Gnisten |
Eirik Høitomt |
31.500 |
1.31,3v
|
1.28,7a
|
2060 |
9 |
Kringelandnehemja |
Johan Kringeland Eriksen |
40.481 |
1.29,2v
|
1.29,1a
|
2060 |
10 |
Stas Mai |
Rune Wiig |
32.000 |
1.32,5v
|
1.34,0a
|
Løp: 2 DNTs UNGHESTSERIE - SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 17:40)
DNTs UNGHESTSERIE - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-årige norskfødte. 2040 m. Autostart. Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
|
Varmblods Auto |
V5-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Andy Nibs |
Johan Kringeland Eriksen |
33.000 |
1.16,9v
|
1.15,3a
|
2040 |
2 |
Jon Snow |
Pål Buer |
101.000 |
1.18,5v
|
1.13,8a
|
2040 |
3 |
Thai Targaryan |
Øystein Tjomsland |
127.481 |
|
1.14,5a
|
2040 |
4 |
Falcon Eye |
Eirik Høitomt |
147.000 |
1.15,4v
|
1.13,8a
|
2040 |
5 |
Custom Cheval |
Henry Rorgemoen |
1.582.521 |
1.16,6v
|
1.12,7a
|
Løp: 3 DELINGSLØP - DATOLØP (ca. kl. 18:00)
DELINGSLØP - DATOLØP For 3-15-årige minst 450.001 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 900.001 kr. 20 m. ved mer enn 200 poeng. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene deles og distanseplasseres inn etter grunnlag i X-antall løp - inndeling foretas etter
INNMELDING. Hestene avvises deretter etter siste startdato i de respektive løp
de er delt inn i.
|
Kaldblods Volte |
V5-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Åspe Mix |
Åsbjørn Skjæveland |
574.500 |
1.25,1v
|
1.24,5a
|
2060 |
2 |
B.B. Terje T. |
Geir Gudmestad |
1.096.261 |
1.23,1v
|
1.23,8a
|
2060 |
3 |
Valle Tiril |
Dag-Sveinung Dalen |
785.000 |
1.23,7v
|
1.23,6a
|
2060 |
4 |
Røster |
Thomas Sverre Karlsen |
867.250 |
1.23,7v
|
1.22,5a
|
2080 |
5 |
Moe Tjalve |
Pål Buer |
1.048.954 |
1.23,8v
|
1.23,3a
|
2080 |
6 |
Nyland |
Jørn Bjaanes |
1.322.000 |
1.23,2v
|
1.20,5a
|
Løp: 4 (ca. kl. 18:30)
For 3-13-årige høyest 60.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-4 V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Lucky Queen |
Tor Leiv Gudmestad |
16.000 |
1.18,1v
|
1.19,2a
|
2040 |
2 |
Sweet Nona |
Eirik Høitomt |
17.000 |
1.19,6v
|
1.19,0a
|
2040 |
3 |
Lesotho Promise |
Svein Ove Wassberg |
25.000 |
1.18,6v
|
|
2040 |
4 |
Givememorecredit |
Atle Erga |
20.500 |
1.19,1v
|
1.17,9a
|
2040 |
5 |
Sans Peur |
Pål Buer |
22.000 |
|
1.17,2a
|
2040 |
6 |
Morecreditforme |
Ronny Lauritsen |
22.000 |
1.17,0v
|
1.17,1a
|
2040 |
7 |
Eagle Eye |
Oddvar Mæland |
24.000 |
1.18,4v
|
1.17,0a
|
2060 |
8 |
Ellys Jet |
Rune Wiig |
49.500 |
1.17,5v
|
1.16,5a
|
2060 |
9 |
Come Victory |
Jørn Bjaanes |
45.500 |
1.17,6v
|
1.17,6a
|
2060 |
10 |
Exotic |
Dag-Sveinung Dalen |
43.500 |
1.18,3v
|
1.18,9a
|
2060 |
11 |
Toscana |
Thomas Sverre Karlsen |
28.000 |
1.20,0v
|
1.16,8a
|
2060 |
12 |
Ashtanga |
Kenneth Handeland |
45.247 |
1.19,3v
|
1.16,7a
|
2060 |
13 |
Queen Of Airam |
Øyvind Hegdal |
33.700 |
1.19,0v
|
1.17,9a
|
2060 |
14 |
Firstneverfollows |
Geir Mikkelsen |
65.000 |
1.17,6v
|
1.15,3a
|
2060 |
15 |
Muscles Else |
Tom Erga |
52.500 |
1.18,3v
|
1.16,1a
|
Løp: 5 DELINGSLØP - DATOLØP (ca. kl. 18:50)
DELINGSLØP - DATOLØP For 3-15-årige 100.001 - 200.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 111.001 kr. 20 m. ved mer enn 200 poeng. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene deles og distanseplasseres inn etter grunnlag i X-antall løp - inndeling foretas etter
INNMELDING. Hestene avvises deretter etter siste startdato i de respektive løp
de er delt inn i.
|
Kaldblods Volte |
V5-5 V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Nordsjø Elden |
Dag-Sveinung Dalen |
107.500 |
1.29,0v
|
1.29,2a
|
2060 |
2 |
Erga Prinsen |
Per Arvid Erga |
156.000 |
1.28,0v
|
1.28,8a
|
2060 |
3 |
Spang Lotta |
Geir Gudmestad |
110.000 |
1.29,6v
|
1.28,5a
|
2060 |
4 |
Kilestjerna |
Johan Kringeland Eriksen |
163.000 |
1.28,2v
|
1.27,8a
|
2060 |
5 |
Kolnes Borken |
Svein Ove Wassberg |
102.000 |
1.29,2v
|
1.29,3a
|
2060 |
6 |
Emblan |
Martin Soma |
145.500 |
1.27,5v
|
1.29,1a
|
2060 |
7 |
Vimse Sindre |
Pål Buer |
141.500 |
1.28,7v
|
1.28,7a
|
2080 |
8 |
Karmøy Frøya |
Atle Erga |
161.000 |
1.26,6v
|
1.27,5a
|
2080 |
9 |
Kleppe Vesten |
Tom Erga |
214.000 |
1.25,9v
|
1.26,5a
|
2080 |
10 |
G. Sola |
Ole Gaute Gudmestad |
173.000 |
1.26,4v
|
1.28,2a
|
Løp: 6 ELITEN (ca. kl. 19:10)
ELITEN For alle 3-13-årige. 1600 m. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V4-1 V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Conquestador B.R. |
Geir Gudmestad |
1.619.849 |
1.12,9v
|
1.11,6a
|
1600 |
2 |
Ghazi B.R. |
Øystein Tjomsland |
2.323.601 |
1.12,5v
|
1.10,4a
|
1600 |
3 |
Outstanding O. |
Øyvind Hegdal |
715.474 |
1.13,9v
|
1.12,6a
|
1600 |
4 |
Catherine's Chevy |
Henry Rorgemoen |
2.464.383 |
1.14,7v
|
1.11,8a
|
1600 |
5 |
I Am The Tiger |
Rune Wiig |
891.000 |
1.14,8v
|
1.12,2a
|
1600 |
6 |
Jailhouse Banker |
Svein Ove Wassberg |
690.250 |
1.13,9v
|
1.12,5a
|
Løp: 7 DELINGSLØP - DATOLØP (ca. kl. 19:30)
DELINGSLØP - DATOLØP For 3-15-årige 24.001 - 100.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr. 20 m. ved mer enn 200 poeng. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene deles og distanseplasseres inn etter grunnlag i X-antall løp - inndeling foretas etter
INNMELDING. Hestene avvises deretter etter siste startdato i de respektive løp
de er delt inn i.
|
Kaldblods Volte |
V4-2 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Flytman |
Odd Kåre Selliken |
59.500 |
1.31,2v
|
1.30,1a
|
2060 |
2 |
Vestpol Kaizer |
Thomas Sverre Karlsen |
50.500 |
1.31,2v
|
1.32,4a
|
2060 |
3 |
Jær Prinsen |
Jørn Bjaanes |
80.500 |
1.30,2v
|
1.30,4a
|
2060 |
4 |
Sanna Ø.K. |
Bernt Øksnevad |
55.500 |
1.33,2v
|
|
2060 |
5 |
Victoria R. |
Geir Gudmestad |
77.840 |
1.29,7v
|
1.30,2a
|
2080 |
6 |
Tysvær Mikkel |
Kjetil Djøseland |
102.000 |
1.29,0v
|
1.28,6a
|
2080 |
7 |
Verdals Tyren |
Øyvind Hegdal |
97.000 |
1.29,2v
|
1.29,7a
|
2080 |
8 |
Honannas Trolljeger |
Tom Erga |
113.000 |
1.28,5v
|
1.30,3a
|
2080 |
9 |
Polle Gullet |
Dag-Sveinung Dalen |
73.000 |
1.29,0v
|
1.30,3a
|
2080 |
10 |
Honannas Marcelle |
Atle Erga |
97.500 |
1.29,4v
|
1.29,3a
|
Løp: 8 DELINGSLØP - DATOLØP (ca. kl. 19:45)
DELINGSLØP - DATOLØP For 3-15-årige 200.001 - 450.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 315.001 kr. 20 m. ved mer enn 200 poeng. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene deles og distanseplasseres inn etter grunnlag i X-antall løp - inndeling foretas etter
INNMELDING. Hestene avvises deretter etter siste startdato i de respektive løp
de er delt inn i.
|
Kaldblods Volte |
V4-3 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Flyteld |
Eirik Høitomt |
253.000 |
1.27,5v
|
1.27,7a
|
2060 |
2 |
Flytin |
Torstein Gudmestad |
284.000 |
1.26,5v
|
1.27,1a
|
2060 |
3 |
Tåga Prinsen |
Geir Gudmestad |
225.500 |
1.25,9v
|
1.27,6a
|
2060 |
4 |
Vestpol Il |
Tom Erga |
314.000 |
1.26,4v
|
1.26,5a
|
2060 |
5 |
Njølstad Jela |
Tormod Gudmestad |
357.500 |
1.25,3v
|
1.27,6a
|
2060 |
6 |
Verdals Svarten |
Svein Ove Wassberg |
310.000 |
1.25,2v
|
1.27,3a
|
2080 |
7 |
Modin |
Øyvind Hegdal |
424.577 |
1.25,3v
|
1.26,2a
|
2080 |
8 |
Godtepåsen |
Rune Wiig |
439.500 |
1.25,1v
|
1.24,0a
|
2080 |
9 |
Førlands Odin |
Per-Eivind Tjordal |
410.500 |
1.25,7v
|
1.25,2a
|
2080 |
10 |
Sambo Ø.K. |
Bernt Øksnevad |
386.000 |
1.26,1v
|
1.26,8a
|
Løp: 9 SPORTRAPP / POENG (ca. kl. 20:00)
SPORTRAPP / POENG For 3-13-årige høyest 535.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i poengrekkefølge. Laveste poeng i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V4-4 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
On Stride |
Thomas Sverre Karlsen |
434.473 |
1.15,7v
|
1.12,4a
|
2040 |
2 |
Touch My Shadow |
Frode Espeland |
465.504 |
1.14,5v
|
1.13,1a
|
2040 |
3 |
Expo B.R. |
Mette H. Mæland |
471.000 |
1.13,6v
|
1.12,5a
|
2040 |
4 |
Iasi |
Emil Oftedal |
314.820 |
1.14,7v
|
1.15,1a
|
2040 |
5 |
Uendy Z.S. |
Tom Erga |
484.048 |
1.14,8v
|
1.11,3a
|
2040 |
6 |
Jag Photo |
Rune Wiig |
403.500 |
1.15,5v
|
1.12,8a
|
2040 |
7 |
Cliff Hydrup |
Øyvind Hegdal |
286.750 |
1.15,3v
|
1.14,0a
|
2040 |
8 |
Lucky Black Pearl |
Tonje Gudmestad |
315.500 |
1.16,0v
|
1.13,3a
|
2040 |
9 |
Al B. Back Zet |
Svein Ove Wassberg |
368.278 |
1.14,0v
|
1.13,4a
|
2040 |
10 |
Mr. Malando |
Dag-Sveinung Dalen |
414.000 |
1.15,4v
|
1.14,3a
|
2040 |
11 |
Thai M. Share |
Atle Erga |
305.500 |
1.15,4v
|
1.13,4a
|
2040 |
12 |
Vincent |
Geir Mikkelsen |
383.485 |
1.14,0v
|
1.11,7a
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 15:55)
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Kristina's Starlight |
Rune Wiig |
0 |
|
|
1620 |
2 |
Diva Ø.K. |
Bernt Øksnevad |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 16:05)
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Fast King J.T. |
Kenneth Handeland |
0 |
|
|
2060 |
2 |
Gann Linn |
Trond Helge Torgersen |
69.000 |
1.29,2v
|
1.29,4a
|
Sist oppdatert: 20.11.2020 - 09:56
|