Startliste - Forus Travbane - 26.06.2018
Løp: 1 DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 18:55)
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 20.001 - 400.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Løpene deles inn etter grunnlag etter starterklæring.
Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Det tas sikte på 3 løp.
|
Varmblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Champlain |
Kjetil Djøseland |
78.947 |
1.16,8v
|
1.15,4a
|
2040 |
2 |
Diamond Yankee |
Kenneth Handeland |
79.500 |
1.15,7v
|
1.16,6a
|
2040 |
3 |
Zolita R.S. |
Geir Mikkelsen |
102.000 |
1.16,6v
|
1.15,4a
|
2040 |
4 |
Candelia Hooves |
Irmelin Risa |
105.000 |
1.17,1v
|
1.15,6a
|
2040 |
5 |
Lady Revenue |
Thomas Sverre Karlsen |
105.500 |
1.17,3v
|
1.14,5a
|
2040 |
6 |
Real Salt |
Tord R. Salte |
107.000 |
1.17,8v
|
1.16,1a
|
2040 |
7 |
Lady Toy Star |
Einar Nedrebø |
124.000 |
1.17,6v
|
1.13,8a
|
2040 |
8 |
Emmia Sensation |
Jørn Bjaanes |
125.218 |
1.16,4v
|
1.14,4a
|
2040 |
9 |
Call the Judge |
Maylen Lode |
120.515 |
1.17,0v
|
1.14,9a
|
2040 |
10 |
Sober Sam |
Rune Wiig |
122.000 |
1.17,5v
|
1.15,7a
|
2040 |
11 |
Fam B.R. |
Svein Ove Wassberg |
139.000 |
|
1.14,6a
|
2040 |
12 |
Coolmate |
Eirik Høitomt |
142.500 |
1.16,7v
|
1.15,9a
|
Løp: 2 DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 19:15)
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 20.001 - 400.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Løpene deles inn etter grunnlag etter starterklæring.
Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Det tas sikte på 3 løp.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Maksi Muscles |
Jørn Bjaanes |
23.000 |
1.18,6v
|
1.17,0a
|
2040 |
2 |
van der Meulen |
Rune Wiig |
24.000 |
1.19,6v
|
1.15,5a
|
2040 |
3 |
Best Sensation |
Johan Kringeland Eriksen |
36.000 |
1.18,0v
|
1.17,1a
|
2040 |
4 |
Judge Genius |
Vidar Tjomsland |
38.000 |
1.17,8v
|
1.16,8a
|
2040 |
5 |
Streetfighter D.K. |
Thomas Sverre Karlsen |
39.240 |
1.16,9v
|
1.17,5a
|
2040 |
6 |
You Love |
Tom Erga |
42.500 |
1.15,9v
|
1.16,4a
|
2040 |
7 |
Stupid Done |
Morten Erga |
65.000 |
1.19,4v
|
1.17,5a
|
2040 |
8 |
Josephine |
Svein Ove Wassberg |
66.000 |
1.17,1v
|
1.17,2a
|
2040 |
9 |
Helmax Mix |
Atle Erga |
46.000 |
1.17,3v
|
1.16,6a
|
2040 |
10 |
Thai M. Share |
Per Arvid Erga |
52.500 |
1.17,3v
|
1.16,5a
|
2040 |
11 |
Lara's Revenge |
Geir Mikkelsen |
68.000 |
1.17,0v
|
1.16,3a
|
2040 |
12 |
Happy Dragon |
Eirik Høitomt |
68.550 |
1.18,5v
|
1.16,1a
|
Løp: 3 KVAL TIL PER ARNE ENHOLMS MINNELØP - AMATØRLØP (ca. kl. 19:40)
KVAL TIL PER ARNE ENHOLMS MINNE - AMATØRLØP - POENG SPESIAL For 3-15-årige høyest 250.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 300.000 kr med høyest 250 poeng. 1600 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Seirende kusk er kvalifisert til finalen av Per Arne Enholms minneløp på Bjerke under klasseløpshelgen lørdag 8.september.
REGLER: Løpet er åpent for alle kusker med amatør/rekrutt-lisens som har betalt medlemskap i Norsk Travamatørforening per 31/12 2017. Liste over tilgjengelige kusker legges ut på www.traveren.com
11 kvalifiseringsløp blir kjørt i perioden mai - august. Vinnende kusker er direktekvalifisert til finaleløpet og kan ikke delta i flere kvalifiseringer.
Ved dødt løp blir det foretatt loddtrekning om vinneren.
NTAF forbeholder seg retten til å utse deltager nr. 12 som får wild card til finaleløpet.
Hestene blir trukket til kuskene i finaleløpet. Vandrepokal i sølv og gavepremier til seirende kusk.
Navneliste på kusker vil ligge ute på vår hjemmeside traveren.com og på vår facebookside. ALLE som ønsker å delta, MÅ selv sjekke om de står oppført på denne listen, i god tid før innmeldingsfristen til løpene.
|
Kaldblods Auto |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Gjerde Tora |
Rune Eriksen |
170.000 |
1.28,5v
|
1.26,8a
|
1600 |
2 |
Sylv Svarta |
Tor Leiv Gudmestad |
232.000 |
1.26,2v
|
1.27,1a
|
1600 |
3 |
Kapitana |
Atle Erga |
232.000 |
1.27,6v
|
1.30,2a
|
1600 |
4 |
Sandemoin |
Pål Henning K. Johannessen |
201.500 |
1.27,9v
|
1.26,7a
|
1600 |
5 |
Frøya Lill |
Ove Mæland |
186.000 |
1.28,2v
|
1.27,5a
|
1600 |
6 |
Åse Elden |
Thomas Sverre Karlsen |
243.000 |
1.27,1v
|
1.25,0a
|
1600 |
7 |
Førlands Odin |
Per-Eivind Tjordal |
190.000 |
1.29,4v
|
1.25,7a
|
1600 |
8 |
Godtepåsen |
Brit Lea |
234.500 |
1.25,1v
|
1.25,5a
|
1600 |
9 |
Heimlunds Snorre |
Stian Svendsen |
164.500 |
1.28,1v
|
1.28,6a
|
Løp: 4 (ca. kl. 20:05)
For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 65.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Soten |
Kenneth Handeland |
59.950 |
1.30,4v
|
1.29,3a
|
2040 |
2 |
Søviktindra |
Johan Kringeland Eriksen |
54.500 |
1.32,9v
|
|
2040 |
3 |
Kvikk Kuling |
Eirik Sund |
41.500 |
1.31,0v
|
1.30,0a
|
2040 |
4 |
Erga Martine |
Atle Erga |
64.000 |
1.30,9v
|
1.40,9a
|
2060 |
5 |
Manni Kvikka |
Jørn Bjaanes |
127.000 |
1.28,8v
|
1.28,3a
|
2060 |
6 |
Professor Ø.K. |
Kjetil Djøseland |
86.000 |
1.28,8v
|
|
2060 |
7 |
S.G. Jerv Blesa |
Thomas Sverre Karlsen |
129.027 |
1.29,1v
|
1.29,2a
|
2060 |
8 |
Kleppe Frakken |
Gunleif Tollefsen |
119.000 |
1.28,1v
|
1.28,8a
|
2060 |
9 |
Robust |
Beate Barka |
80.500 |
1.30,6v
|
1.29,3a
|
2060 |
10 |
Vimse Lars |
Eirik Høitomt |
121.000 |
1.29,4v
|
1.28,3a
|
2060 |
11 |
Flyteld |
Svein Ove Wassberg |
121.500 |
1.28,6v
|
1.31,9a
|
2060 |
12 |
Alm Tekla |
Tom Erga |
77.500 |
1.29,9v
|
1.29,2a
|
2080 |
13 |
Njølstad Jela |
Tormod Gudmestad |
149.000 |
1.29,1v
|
1.28,1a
|
2080 |
14 |
Kringelandester |
Kurt Magne Lauvsnes |
147.500 |
1.29,0v
|
1.28,5a
|
Løp: 5 (ca. kl. 20:25)
For 3-12-årige høyest 650.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Bolt Action |
Kenneth Handeland |
547.500 |
1.14,3v
|
1.11,5a
|
1600 |
2 |
Queenswood |
Ove Wassberg |
369.203 |
1.15,4v
|
1.11,9a
|
1600 |
3 |
Black Credit |
Johan Kringeland Eriksen |
437.500 |
1.15,1v
|
1.13,5a
|
1600 |
4 |
Comecatchme C.J. |
Thomas Sverre Karlsen |
489.387 |
1.16,7v
|
1.11,5a
|
1600 |
5 |
Kafka D. |
Jørn Bjaanes |
427.434 |
1.15,5v
|
1.13,4a
|
1600 |
6 |
Lucky Vegas |
Rune Wiig |
522.500 |
1.13,5v
|
1.13,1a
|
1600 |
7 |
Whatsoflying S.S. |
Vidar Tjomsland |
591.000 |
1.13,8v
|
1.12,7a
|
1600 |
8 |
Silas Hovmand |
Svein Ove Wassberg |
512.549 |
1.13,9v
|
1.13,6a
|
1600 |
9 |
Spenda Muscle |
Einar Nedrebø |
401.500 |
1.16,1v
|
1.12,7a
|
1600 |
10 |
Basic Instinct |
Eirik Høitomt |
510.254 |
1.15,4v
|
1.11,6a
|
1600 |
11 |
Expo B.R. |
Oddvar Mæland |
418.000 |
1.15,4v
|
1.12,5a
|
1600 |
12 |
Xantippe |
Geir Mikkelsen |
451.500 |
1.13,9v
|
1.13,2a
|
Løp: 6 DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 20:45)
DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 20.001 - 400.000 kr. 2040 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Løpene deles inn etter grunnlag etter starterklæring.
Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Det tas sikte på 3 løp.
|
Varmblods Auto |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Trusty Sassy |
Gunleif Tollefsen |
158.000 |
1.17,5v
|
1.13,5a
|
2040 |
2 |
Baronesse Hooves |
Jørn Bjaanes |
169.500 |
1.16,7v
|
1.14,3a
|
2040 |
3 |
Don Carlos D.E. |
Svein Ove Wassberg |
180.540 |
1.16,5v
|
1.14,5a
|
2040 |
4 |
Lucky Black Pearl |
Tonje Gudmestad |
182.500 |
1.16,3v
|
1.14,7a
|
2040 |
5 |
John's Boy |
Geir Gudmestad |
225.022 |
1.16,4v
|
1.15,0a
|
2040 |
6 |
Joe Frazier |
Maylen Lode |
262.355 |
1.16,3v
|
1.14,9a
|
2040 |
7 |
Bernardo Halbak |
Einar Nedrebø |
310.500 |
1.16,2v
|
1.13,6a
|
2040 |
8 |
The Trooper |
Eirik Høitomt |
322.261 |
1.16,8v
|
1.13,3a
|
2040 |
9 |
Gigi Follo |
Geir Mikkelsen |
287.737 |
1.14,5v
|
1.12,9a
|
2040 |
10 |
Brotherman Nibs |
Rune Wiig |
290.500 |
1.15,6v
|
1.13,9a
|
2040 |
11 |
Into The Sun |
Kjetil Djøseland |
342.000 |
1.15,7v
|
1.12,9a
|
2040 |
12 |
Touch My Shadow |
Tom Erga |
395.004 |
1.14,5v
|
1.13,1a
|
Løp: 7 (ca. kl. 21:00)
For 3-15-årige høyest 900.000 kr. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 625.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Hage Jerven |
Ove Wassberg |
328.742 |
1.27,1v
|
1.24,8a
|
2040 |
2 |
Spik Lotta |
Thomas Sverre Karlsen |
326.180 |
1.25,8v
|
1.25,1a
|
2060 |
3 |
Art Miklagard |
Svein Ove Wassberg |
486.500 |
1.24,0v
|
1.23,6a
|
2060 |
4 |
Solberg Jela |
Tormod Gudmestad |
562.000 |
1.24,1v
|
1.25,3a
|
2080 |
5 |
Spik Mollyn |
Gunleif Tollefsen |
806.700 |
1.24,7v
|
1.23,5a
|
2080 |
6 |
B.B. Terje T. |
Geir Gudmestad |
784.000 |
1.24,0v
|
1.23,8a
|
Løp: 8 (ca. kl. 21:13)
BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 20.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Komnes Siv |
Rune Wiig |
10.000 |
1.33,4v
|
|
2040 |
2 |
Lykkje Kjetil |
Svein Ove Wassberg |
15.000 |
1.31,9v
|
|
2040 |
3 |
Pepp Elden |
Tom Erga |
19.500 |
1.33,8v
|
|
2040 |
4 |
Himalaya |
Stian Øksnevad |
8.000 |
1.34,2v
|
|
2040 |
5 |
Barka Viktor |
Kurt Magne Lauvsnes |
12.000 |
1.34,9v
|
|
2040 |
6 |
Verdals Tyren |
Einar Nedrebø |
20.000 |
1.33,9v
|
|
2040 |
7 |
Verdals Annett |
Jørn Bjaanes |
14.000 |
1.31,6v
|
|
2060 |
8 |
Talent Ø.K. |
Kjetil Djøseland |
35.000 |
1.32,6v
|
|
2060 |
9 |
Barka Loma |
Geir Mikkelsen |
28.000 |
1.33,4v
|
|
2060 |
10 |
Erga Prinsen |
Per Arvid Erga |
29.000 |
1.31,5v
|
|
2060 |
11 |
Nordsjø Elden |
Atle Erga |
29.000 |
1.33,0v
|
|
2080 |
12 |
Raiden |
Eirik Høitomt |
48.000 |
1.29,9v
|
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 18:00)
Mønstringsløp 2-årige. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Y.O.L.O. |
Kenneth Handeland |
0 |
|
|
2040 |
2 |
Piece Of Candy |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2060 |
3 |
Goddy Gutten |
Gunleif Tollefsen |
0 |
|
|
2060 |
4 |
Verdals Susi |
Thomas Sverre Karlsen |
0 |
|
|
2060 |
5 |
Skeie Alma |
Johan Kringeland Eriksen |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 18:07)
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
New Action |
Kenneth Handeland |
0 |
|
|
2040 |
2 |
Pippi's Starlight |
Jørn Bjaanes |
0 |
|
|
2040 |
3 |
Whatawinner S.S. |
Ove Wassberg |
56.290 |
1.17,5v
|
1.16,4a
|
2040 |
4 |
Queen Of Airam |
Svein Ove Wassberg |
0 |
|
|
2040 |
5 |
Intrepid Ibex |
Geir Mikkelsen |
200.318 |
1.16,0v
|
1.14,1a
|
2060 |
6 |
Heggnor |
Tom Arild Lekvam |
0 |
|
|
2060 |
7 |
Hauan Hero |
Rune Wiig |
0 |
|
|
2060 |
8 |
Tønder Ø.K. |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 20.06.2018 - 12:24
|