Startliste - Forus Travbane - 16.01.2018
Løp: 1 (ca. kl. 18:55)
For alle 3-12-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 900.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Jet Voice |
Åsbjørn Tengsareid |
857.000 |
1.15,8v
|
1.11,9a
|
2040 |
2 |
Silas Hovmand |
Svein Ove Wassberg |
473.549 |
1.13,9v
|
1.13,6a
|
2040 |
3 |
Xantippe |
Rune Wiig |
451.500 |
1.13,9v
|
1.13,2a
|
2040 |
4 |
Ridolini Park |
Pål Buer |
787.195 |
1.13,3v
|
1.12,4a
|
2040 |
5 |
Riordan Kronos |
Einar Nedrebø |
631.676 |
1.14,1v
|
1.10,9a
|
2040 |
6 |
Gary Hoist |
Eirik Høitomt |
658.651 |
1.13,6v
|
1.13,4a
|
2060 |
7 |
Sejr Gammelsbæk |
Geir Mikkelsen |
1.955.425 |
1.12,3v
|
1.11,3a
|
Løp: 2 SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 19:15)
SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 0 - 65.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Tears In Heaven |
Rune Wiig |
32.000 |
1.19,3v
|
|
1600 |
2 |
Josephine |
Åsbjørn Tengsareid |
34.000 |
1.19,6v
|
1.19,1a
|
1600 |
3 |
Poussieres La Vie |
Pål Buer |
35.100 |
1.16,4v
|
1.17,1a
|
1600 |
4 |
Hez My Pride |
Tom Erga |
44.500 |
1.18,9v
|
1.17,7a
|
1600 |
5 |
Diablo De Titan |
Eirik Høitomt |
47.000 |
1.17,5v
|
1.16,6a
|
1600 |
6 |
Cirkeline C.N. |
Ove Wassberg |
56.500 |
1.18,5v
|
1.17,0a
|
1600 |
7 |
Stupid Done |
Per Arvid Erga |
59.000 |
1.19,4v
|
1.17,7a
|
1600 |
8 |
Lucky |
Tor Leiv Gudmestad |
65.000 |
1.19,0v
|
1.17,2a
|
Løp: 3 (ca. kl. 19:40)
For 3-15-årige høyest 440.000 kr. 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 280.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1600 |
1 |
Ådne Kommandør |
Anders Andersen |
196.500 |
1.29,3v
|
1.27,4a
|
1600 |
2 |
Åspe Mix |
Åsbjørn Skjæveland |
257.500 |
1.26,1v
|
1.28,4a
|
1600 |
3 |
Sylv Svarta |
Pål Buer |
204.000 |
1.26,2v
|
1.27,1a
|
1620 |
4 |
Art Miklagard |
Svein Ove Wassberg |
320.500 |
1.25,6v
|
1.28,9a
|
1620 |
5 |
Bjørkeviking |
Geir Gudmestad |
377.949 |
1.24,6v
|
1.26,6a
|
1620 |
6 |
Lome Lotta |
Åsbjørn Tengsareid |
290.500 |
1.26,2v
|
|
Løp: 4 (ca. kl. 20:05)
For alle 3-15-årige. 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 80.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Verdals Faxå |
Einar Nedrebø |
54.500 |
1.30,8v
|
1.32,8a
|
2060 |
2 |
Sima Håkon |
Tom Erga |
132.000 |
1.30,3v
|
1.31,0a
|
2060 |
3 |
Kringelandester |
Kurt Magne Lauvsnes |
112.500 |
1.29,0v
|
1.29,1a
|
2060 |
4 |
Vimse Gutten |
Svein Ove Wassberg |
121.000 |
1.28,8v
|
1.28,5a
|
2060 |
5 |
Førlands Odin |
Per-Eivind Tjordal |
126.000 |
1.30,7v
|
1.30,0a
|
2060 |
6 |
Beck Odin |
Ole Gaute Gudmestad |
122.000 |
1.28,9v
|
1.28,0a
|
2060 |
7 |
Kringeland Enok |
Johan Kringeland Eriksen |
158.000 |
1.29,0v
|
1.28,8a
|
2060 |
8 |
Verdals Svarten |
Rune Wiig |
101.500 |
1.29,2v
|
1.30,9a
|
2060 |
9 |
Gjerde Tora |
Geir Mikkelsen |
148.000 |
1.30,0v
|
1.30,5a
|
2060 |
10 |
Frøya Lill |
Oddvar Mæland |
160.000 |
1.28,2v
|
1.27,5a
|
2060 |
11 |
Dæmro Svarten |
Pål Henning K. Johannessen |
152.000 |
1.28,5v
|
1.27,8a
|
2060 |
12 |
Valle Indianna |
Åsbjørn Tengsareid |
141.000 |
1.29,3v
|
1.29,8a
|
2080 |
13 |
Støa Stili |
Pål Buer |
213.750 |
1.25,9v
|
1.26,8a
|
Løp: 5 (ca. kl. 20:25)
For 3-12-årige høyest 450.000 kr. 2550 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2550 |
1 |
Lucky Black Pearl |
Tonje Gudmestad |
71.500 |
1.18,1v
|
1.17,1a
|
2570 |
2 |
Frankel D.E. |
Åsbjørn Tengsareid |
195.160 |
1.15,5v
|
1.14,4a
|
2570 |
3 |
The Trooper |
Einar Nedrebø |
252.261 |
1.17,4v
|
1.13,3a
|
2570 |
4 |
Trento |
Kenneth Handeland |
252.307 |
1.15,8v
|
1.14,4a
|
2590 |
5 |
Wayne Brogård |
Eirik Høitomt |
414.373 |
1.14,8v
|
1.13,5a
|
2590 |
6 |
Spirit Brodde |
Anders Andersen |
442.525 |
1.14,2v
|
1.13,2a
|
2590 |
7 |
Lucky Vegas |
Pål Buer |
434.000 |
1.13,5v
|
1.13,2a
|
2590 |
8 |
Kafka D. |
Rune Wiig |
404.434 |
1.15,9v
|
1.13,4a
|
Løp: 6 HOPPELØP (ca. kl. 20:45)
HOPPELØP For alle 3-12-årige hopper. 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr., 40 m. ved 500.001 kr. Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Anne Bork |
Svein Ove Wassberg |
166.192 |
1.16,5v
|
1.13,9a
|
2040 |
2 |
Shanaia |
Ove Wassberg |
208.500 |
1.16,2v
|
1.14,0a
|
2040 |
3 |
Maksi Amour |
Pål Buer |
247.000 |
1.16,5v
|
1.14,1a
|
2040 |
4 |
Neverending L. |
Thomas Sverre Karlsen |
179.500 |
1.16,5v
|
1.14,4a
|
2060 |
5 |
Lucky Princess |
Tonje Gudmestad |
492.500 |
1.15,2v
|
1.12,9a
|
2060 |
6 |
Ursula D. |
Eirik Høitomt |
275.287 |
1.16,4v
|
1.14,9a
|
2060 |
7 |
Vertigo Unique |
Åsbjørn Tengsareid |
359.500 |
1.15,6v
|
1.13,0a
|
2060 |
8 |
Cox Pomona Grim |
Geir Mikkelsen |
283.485 |
1.14,2v
|
1.13,2a
|
2060 |
9 |
Delec Hanover |
Kenneth Handeland |
409.000 |
1.15,4v
|
1.12,7a
|
2060 |
10 |
Last Tsambika |
Rune Wiig |
320.500 |
1.16,0v
|
1.13,1a
|
Løp: 7 TIDSLØP (ca. kl. 21:00)
TIDSLØP - TIDSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere. 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,5 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
|
Kaldblods Volte |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Tøffen |
Magnar Støtland |
2.000 |
1.38,6v
|
|
2040 |
2 |
I.T. Jaros |
Rune Wiig |
0 |
1.39,3v
|
|
2040 |
3 |
Erga Stjerna |
Atle Erga |
0 |
|
|
2040 |
4 |
Idu Rappjerk |
Per Arvid Erga |
0 |
|
|
2040 |
5 |
Verdals Annett |
Einar Nedrebø |
0 |
|
|
2080 |
6 |
Misi Ø.K. |
Åsbjørn Tengsareid |
35.000 |
1.33,4v
|
1.34,4a
|
2080 |
7 |
Nikki |
Martin Soma |
30.500 |
1.33,6v
|
|
2080 |
8 |
Vimse Sindre |
Kenneth Handeland |
32.500 |
1.33,6v
|
1.34,4a
|
2080 |
9 |
Sina Ø.K. |
Bernt Øksnevad |
51.000 |
1.33,7v
|
|
2080 |
10 |
Nordsjø Elden |
Tom Erga |
18.000 |
1.34,1v
|
|
2080 |
11 |
Tysvær Kongen |
Geir Mikkelsen |
48.000 |
1.33,0v
|
|
Løp: 8 DEKKSTRA OPEN - MONTÉLØP (ca. kl. 21:13)
MONTÉLØP - - MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2040 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr., 40 m. ved 800.001 kr., 60 m. ved 1.800.001 kr. Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Løpet inngår i Forus Travbanes Montégruppes montécup for kaldblods. Vinneren er kvalifisert til finalen våren 2018, uten startplikt.
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Satina Ø.K. |
Tonje Gudmestad |
53.000 |
1.31,2v
|
1.31,2a
|
2060 |
2 |
Rødmyrsfakså |
Marie Øvestad |
660.000 |
1.24,5v
|
1.23,4a
|
2060 |
3 |
Bacchus Ø.K. |
Hilde Rogstad |
747.500 |
1.24,3v
|
1.25,0a
|
2080 |
4 |
Nyland |
Lise Hjetland |
950.000 |
1.23,5v
|
1.22,5a
|
2080 |
5 |
Tomeld Ø.K. |
Brit Lea |
900.555 |
1.22,8v
|
1.22,7a
|
2080 |
6 |
Vertigo Prins |
Charlotte Svendsen |
1.653.772 |
1.22,7v
|
1.22,5a
|
Løp: 20 Prøveløp (ca. kl. 18:05)
Prøveløp Alle. 2040 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2040 |
1 |
Gin'n Tanic |
Thomas Sverre Karlsen |
399.000 |
1.14,9v
|
1.13,1a
|
Sist oppdatert: 10.01.2018 - 11:25
|